Vethope s.r.o. - veterinární klinika Praha 4

Rozvodova 350/16
143 00 Praha 4
okres Praha 4

Zobrazit adresu na mapě


Telefon:
212 246 809

E-mail:
Napsat veterinární ordinaci e-mail ... info@vethope.cz

WWW:
www.vethope.cz

Popis:

Vethope je veterinární klinika, která se zaměřuje na prevenci a léčbu malých domácích zvířat, především psů, koček, potkanů, morčat a dalších drobných savců. Každý den aplikuje inovativní, efektivní, dostupné a zároveň co nejšetrnější preventivní a léčebné veterinární postupy, aby domácím zvířecím mazlíčkům zajistila dobrou kondici, ulevila od bolesti nebo třeba jen zlepšila náladu. To vše s cílem dát majiteli naději na zlepšení a prodloužení životů jejich malých zvířecích kamarádů.Otevírací doba:

Po-Pá: 8:00 - 20:00
So: 9:00 - 14:00
Ne: 14:00 - 19:00Fotografie:
 
  Vethope  Vethope 1 
 

Komentáře návštěvníků:

18.9. 2015 16:22
Pavel Auersman


Zdravím všechny,

rád bych se s Vámi podělil o dobrou zkušenost s panem doktorem Galbincem a veterinární klinikou Vethope v Praze.
Máme maďarskou vyžlu, která nám už skoro měsíc nechce žrát. Když něco pozře, v vzápětí to vyzvrátí. Už jsme byli u tří veterinářů, kteří jí nepomohli.
Včera jsme proto zašli na doporučení známých na veterinární kliniku Vethope v Praze. Musím říci, že tak skvělý přístup k zákazníkům jsem už dlouho neviděl.
Pan doktor Galbinec nám fenku vyšetřil, provedl sono a RTG, na kterém zjistil cizí těleso v žaludku. Ihned navrhl operaci v inhalační anestezii, po které jsme si psa mohli plně probuzeného odvézt domů. Vethope můžu všem doporučit. Informace o nich najdete na www.vethope.cz
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 


 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj