Veterinární ordinace Dolní Libchava

Děčínská 3326
470 01 Česká Lípa
okres Česká Lípa

Zobrazit adresu na mapě


Telefon:
487 871 140

Mobil:
dr.Stratil 723253044 dr.Zachardová 604452369 SMS zdarma

E-mail:
Napsat veterinární ordinaci e-mail ... veterina-cl@seznam.cz

WWW:
www.veterina-cl.cz

Popis:

Veterinární preventivní a léčebná činnost u malých zvířatVybavení:

RTG, diagnostický ultrazvuk, analyzátor na rychlé vyšetření krve Reflotron, ultrazvuk na odstranění zubního kameneOtevírací doba:

Po 8 - 10 ; 14 - 16
Út 8 - 10 ; 14 - 16
St 8 - 10 ; 14 - 16
Čt 8 - 10 ; 14 - 16
Pá 8 - 10 ; 14 - 16
mimo ordinační hodiny po telefonické dohoděDoprovodné služby:

čipování, vystavování "petpasů"Komentáře návštěvníků:

29.1. 2019 23:28
renáta

dobrý den,chtěla bych poděkovat paní doktorce,za krásný dnešní přístup,k našemu pejskovi,....za ošetření,zarostlého drápku v pacičce.....děkuji moc, jste opravdu skvělá a jsem ráda,že mužu navštěvovat vaší kliniku...s pozdravem renáta klempíř bečícová....
30.8. 2017 15:55
Sissi

Musím se přidat ke chvále níže napsané. Všichni zde jsou úžasní - sestřička, pan doktor i paní doktorka. Vždy ochotní i mimo ord. hodiny, poradí, pomohou, ošetření zvolí vždy pro zvířata co nejlepší formou i s přihlédnutím k věku a tím pádem i vhodnosti léčiv, nutné zásahy jsou bez následných komplikací. Neuvěřitelně citlivý, lidský přístup. Mohu jen a jen doporučit. Přeji všem jen krásné chvilky s jejich mazlíčky (-:
23.4. 2015 13:38
Tomáš K.

Rád bych touto cestou poděkoval za perfektní přístup a péči. Fenka n.ovčáka je po operaci rakoviny ml.žláz, přístup perfektní, výsledek také. Oceňuji možnost tel. konzultace i ošetření mimo ordinační hodiny. Jste úžasní, nemám jediný důvod hledat jiného veterináře.
14.8. 2013 18:21
Dáša

Tuto ordinaci mohu každému doporučit - všichni jsou milí , vstřícní , trpěliví a je na nich vidět , že je jejich práce opravdu baví .Navštívila jsem se svým pejskem již několik ordinací , mám možnost srovnávat - Veterina v Dolní Libchavě je opravdu nejlepší !!! Děkuji za bezvadnou péči a přeji hodně úspěchů a takto spokojených chovatelů zvířátek !!
20.5. 2013 10:23
Ludmila

Jsou perfektní:-) Chodíme k nim s čubinkama, vždy poradí, vysvětlí, jsou hodní. Vyléčili i naše morče. Přijeli i v půl jedné v noci, když se náš pes otrávil. Jsme opravdu spokojení:-)
22.11. 2012 7:20
Áďa ducháčová

Já jsem také velice spokojena.Pomohli mi s mým potkanem který měl silný svrab. Potkánek se díky nim uzdravil a žil ještě 2 roky po tom.Také moje kamarádka musela dát utratit svého jorkšíra,protože ho nějakej pán nakopnul.Moc jí podrželi když mu museli dát injekci .Jsem vám moc vděčná a zrovna v podělí jdu k nim zase.S bezsrstým potkanem co má abses.
31.7. 2012 11:57
Renata Marková

Velice děkuji za starost a péči o moji kočičku a díky vám i za její další šťastné chvíle při lovu myší, když už to jednu chvilku vypadalo téměř beznadějně. Děkuji za pěkný přístup a odbornost, kterou při léčbě zvířátek stále prokazujete. Doporučuji všem, kdo milují svá zvířátka a chtějí pro ně tu nejlepší péči.PS: sestřička je taky velmi milá a malí pacienti jí zbožňují (z rozhovoru v čekárně).Ještě jednou děkuji.
5.6. 2012 20:10
Samešová

Moc ráda se sem budu vracet! Byla jsem tu s mým křečkem který vypadal že okamžitě zemře, ale okamžitě nám zde pomohlia křeček si žije dále spokojený a doufám dlouhý život ;)
2.5. 2012 15:33
Štěpničková Jana

Dobrý den,

přidávám se ke chvále ostatních"pacientů", ještě navíc jsem místní, mám to na veterinu kousek a byli tu vždy všichni úžasní a na mě moc hodní, když jsem musela dát na vánoce utratit pejska a dva měsíce potom druhého moc mě podrželi. Paní doktorka bohužel nedávno zemřela a já bych chtěla vyjádřit hlubokou soustrast její rodině
23.4. 2012 7:50
Kadlecová Lucie

nemuzu si stezovat,výborní lékaři i super sestřička.Za mě velký dík :)
6.4. 2012 8:15
DAISY LADA

dekujeme za skvelou peci a sluzby kzere poskytujete
25.9. 2011 22:10
Michaela Havlasová

Chtěli by jsme se připoji k výbornému přístupu a ochotě u všech lékařů v této ordinaci i mimo ni.Předem bychom chtěli upozornit na to aby si lidé nebrali štěnátka z útulku v Dobranově...taky jako paní co již psala naše štěnátko mělo parovirozu,ale nepřežilo ji.Máme nového pejska a tento víken se mi opět potvrdila neuvěřitelná ochota a výborný přístup manželů Stratilových.O víkendu ráno jsme jim zavolali a s neuvěřitelnou ochotou jsme mohli oba dva dny k ním zajet domů s pejskem na injekci.Byla jsem opravdu zcela unešena z jejich přístupu....jsou to opravdu lidé na svém místě,kteří jak je vidět to dělají s laskou.Moc jim děkujeme...a budeme všude doporučovat.
31.1. 2011 10:59
dana hanzlíčková

BVyli jsme u Vás moc spokojenia i když už mi nikdo Adamka nevrátí, děkuji moc za citlivý přístup a vzornou péči o mého miláčka,i díky Vaší skvělé péči se dožil úctyhodného věku 16.let. všem vám patří vřelý dík .Dana Hanzlíčková a Džínuška
21.1. 2011 14:40
Doleželová Al.

Obří dík patří manželům Stratilovým, kteří se velkou měrou zasloužili o několik krásných dnů, které jsme strávili s našim štěňátkem, dovezeným z útulku v Dobranově. Dík za vysokou odbornost a znalosti, citlivý přístup a ohleduplnost v situaci, která pro nás a hlavně pejska a mne nebyla vůbec jednoduchá a lehká. Život je život a našemu štěněti nebylo dáno jím projít. Jeho tělíčko zvládlo díky vám parvovirózu, ale takto zesláblé už si, ani s vaší obrovskou pomocí a nasazením, nedokázalo poradit s následným zápalem plic. Přeji vám mnoho radosti z vyléčených zvířátek a spokojemých páníčků. Páníčkům a jejich mazlíkům zase váš úžasný a citlivý přístup v léčbě. Pokud je něco, čím bychom mohli být nápomocni, obraťte se na nás. Za černé štěně i za nás ještě jednou - DÍKY! Alena Doleželová
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 


 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj