Veterinární ambulance AA-Vet

Tererova 1355/4
149 00 Praha-Chodov
okres Praha 4

Zobrazit adresu na mapě


Telefon:
+420 272 941 978

E-mail:
Napsat veterinární ordinaci e-mail ... tererova@aavet.cz

WWW:
http://www.aavet.cz

Popis:

Veterinární ambulance Tererova je koncipována jako pracoviště pro ošetření běžných případů, nevyžadujících komplikovanější přístrojové vybavení. Složitější případy nebo případy které není možno vyřešit pomocí dostupného vybavení jsou k vyšetření a na nezbytný počet ošetření odesílány do Veterinární nemocnice Zahradní Město. Většina terapie se však i v takovýchto případech zpravidla odehrává na této ošetřovně.
Součástí veterinární ošetřovny je i dostatečně vybavený chirurgický sál, určený k provádění běžných chirurgických úkonů. Složitější operace jsou v závislosti na posouzení lékaře a přání majitele odesílány k provedení zákroku do Veterinární nemocnice Zahradní Město. Postoperační ošetření jsou pak zpravidla prováděna opět ve veterinární ambulanci.
Budete-li nás chtít navštívit, můžete přijít kdykoli v našich ordinačních hodinách nebo se můžete předem telefonicky či osobně objednat.Otevírací doba:

Pondělí-Pátek 8:00 - 20:00
Stálá pohotovostní služba je pouze ve Veterinární nemocnici Zahradní Město!Komentáře návštěvníků:

Zatím nejsou žádné komentáře.


Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 


 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj