Veterinární klinika Yorica

Alšovo náměstí 694
Ostrava - Poruba
okres Ostrava-město

Zobrazit adresu na mapě


Telefon:
596 913 397

Mobil:
739 802 030, 603 948 609 - pohotovost SMS zdarma T-Mobile

E-mail:
Napsat veterinární ordinaci e-mail ... info@klinika-yorica.cz

WWW:
http://www.facebook.com/KlinikaYorica

Popis:

Komplexní veterinární preventivní, diagnostická, léčebná a poradenská činnost pro malá zvířata v oborech interní medicíny, chirurgie, ortopedie, stomatologie,kardiologie, dermatologie se stálou pohotovostní službou.

http://www.klinika-yorica.cz/Vybavení:

RTG
* oddělené RTG pracoviště,
USG
* oddělené USG pracoviště
* doppler - kardiologie
EKG
Endoskopie
Chirurgické vybavení
* samostatný chirurgický sál
* chirurgické instrumentarium - obecná chirurgie
* chirurgické instrumentarium - břišní chirurgie
* ortopedické instrumentarium - kostní operace
* chirurgické instrumentarium – neurologická chirurgie

Odstraňování zubního kamene

Čipování

ElektrokauterOtevírací doba:

Po-Pá 8:00-12:00 13:00-18:00
So 8:30-11:00
Ne 8:30-11:00 (pouze akutní)Doprovodné služby:

Stálá pohotovostní služba:603 948 609Fotografie:
 
Ordinace č.1  Ordinace č.1  Ordinace č.2 
 
Čekárna 
 

Komentáře návštěvníků:

28.3. 2018 19:00
Kateřina B

Moc děkuji celému týmu za výborný přístup, profesionalitu a hlavně záchranu chameleona. Ješte jednou moc děkuji a vřele doporučuji
6.3. 2018 11:31
L.Věncková

Chtěla bych poděkovat ochotné a komunikativní sestřičce p.Michalákové,že ošetřila krásně pořezanou packu mému Charlimu, nemuseli jsem dávat ani antibiotika, ani nemusel jít do narkózy.Sestřička nám dala speciální podpůrné gely a dez.roztok a za 2 dny nebylo nic poznat :-). Ještě jednou moc děkujeme, byla by jste dobrá paní doktorka, škoda, že jdete na mateřskou dovolenou, co tam bez Vás budou dělat :-). Ať se Vám daří a hodně zdravíčka :-)
7.12. 2016 11:54
Zuzana Blokšová

Dobrý den
Chtěla bych poděkovat všem lékařům a sestřičkám za velice dobře odvedenou práci .Jsem moc moc spokojená vážím si Vás všech moc. Za záchranu mého kocourka a za léčbu mého pejska a za záchranu mojí milované fenečky. Děkují moc ,že jste a děkují ,že máte i pohotovost tu už jsme taky využily . Jste moc super tým mám Vás tam moc moc všechny ráda . Doporučují všem . Chci jen dodat ,že i když se nepodaří každé zviřátko zachránit a uzdravit i nám se to stalo ,že fenečka od sestry měla velký nádor a pejsek operaci nezvladnul, tak to neznamená , že něco lékaři udělaly špatně. V životě to tak prostě chodí i u lidi. Opravdu doporučují tuto veterinární kliniku za špičkové pracoviště s lékaři i sestrami je to opravdu profesionální tým .
7.8. 2014 19:16
M.S.

S klinikou Yorica máme dobré zkušenosti, umí pomoci i malým zvířatům. Zachránili nám osmáčka.
5.8. 2014 14:02
Dana Ošťádalová

Náš basset Dan je dlouhodobým pacientem, on i my jsme vždy spokojeni. Můžeme jen doporučit
5.8. 2014 6:26
Katka

K panu MVDr. Palkovskému chodíme již přes 10 let, jsme maximálně spokojení a vždy s námi jedná na rovinu (at už o ceně či možnosti léčby a šancích na uzdravení).
Každá z našich koček má své specifické onemocnění, nejmladšího kocourka doslova stáhl hrobníkovi z lopaty. Rodičům taktéž zachránil fenu NO, kolegyni otrávenou fenku.
Takže za nás a náš zvěřinec - neměnili bychom :)
4.8. 2014 19:01
eva

Ačkoliv užovky jsou nenáročné na chov, tak náš "užovák" si zapíchl kousek dřívka to tlamičky a nechtěl žrát. Díky zákroku na této klinice již nám po 7 měsících opět začala žrát. Plus máme bandu osmáků, kteří si věčně něco provedou a zatím jsme vždy byli spokojeni. Takže doporučuju ;)
17.8. 2013 18:04
Jiří Žůrek

Prosím o pomoc. Mám am.kokršpaněla 12 let. Včera začal jakoby kašlat, záchvaty kašle trvají několik minut a opakují se 2-4 x za hodinu, hlavně v noci. Mám dojem, že na břichu má otok asi 2x3 cm. nemám peníze na ošetření, prosím aspoň poraďte co dělat. Důchod mám až 6.9. Děkuji. Žůrek - Poruba
14.5. 2013 6:46
Zajícová Miluše

Vřelý dík všem lékařů za úspěšnou léčbu, za vzornou péči, kterou mi věnovali, citlivý přístup, trpělivost.
Panu Dr. Danielu Piskořovi,ještě jednou dík. Bety (Zajícová)
13.5. 2013 21:27
Bergerová Hana

Jediná spolehlivá pohotovost! Pan Dr. Daniel Piskoř moc milý, ochotný a profesionální. Tímto mu chceme moc poděkovat za záchranu a pomoc naší kočičce která vypadla v noci z balkonu ze 7.patra.Obvolali jsme 10 veterinárních ordinací v Ostravě, kde mají uvedeno, že mají pohotovost a nikdo nám tel nezvedl. Jedna raději nejmenovaná paní DR.nám řekla, ať počkáme do rána.Jediný pan Dr.Piskoř byl ochotný v noci přijet do ordinace a kočičku nám vyšetřit a ošetřit! Takže děkujeme a doporučujeme :-)
12.4. 2013 7:37
Zajícová M.

Děkuji za vše, za vzornou péči, citlivý přístup k nemocnému zvířátku, pečlivé vyšetření a také trpělivost, ochotu a vstřícnost. Za zodpovězení mých dotazů, cenné rady. Klinika je vybavena na vysoké úrovni. Zajícová M. + Mendy, Lucka a Betynka
13.3. 2013 8:52
Lada

Tuto veterinu navštěvuji už mnoho let a vždy jsem naprosto spokojená. Velmi oceňuji lidský přístup (který se pozná především ve chvíli, kdy se musíte naposledy rozloučit se svým pejskem), nesmím opomenout ani odbornost lékařů, vždy poradí a snaží se i ušetřit nám klientům nějaké ty penízky. Velmi si cením, že nám všichni páni doktoři vždy pomohli, kvůli nemocnému pejskovi byli ve službě i ve svém volnu a co se určitě jen tak nevidí je, že při potřebě transfúze krve pro našeho pejska neváhali a přivedli jednoho ze svých a přímo na klinice nám dodali jeho krev. Opravdu před všemi doktory smekám, děkuji z celého srdce. ;-)
5.3. 2013 8:12
Soňa V.

Tuto kliniku navštěvuji se svým psem už skoro 4 roky a musím jen chválit. Pejska mi 2x zachránili operací, když mi sežral to, co rozhodně žrát neměl. Cenově je to trochu náročné, ale péče perfektní. Veterinárních ordinací jsem navštívila relativně dost a Yorica u mě vede. Veterináři jsou zde strašně hodní a mají pochopení pro mého psa, který má z veteriny panickou hrůzu. Můžu jen doporučit :-)
18.11. 2012 8:19
Vladimíra Kučová

Sluníčkový den.
Byli jsme před 9 dny s naší kočičkou na kastraci a jsme velmi spokojeni s přístupem a odborností doktorů. Piškotka už je úplně fit a my jsme s manželem moc rádi, že jsme svěřili Piškotku do rukou této veterinární kliniky. Chováme ještě jednu kočičku a dva kocourky a máme tím pádem jistotu, že se máme na koho obrátit a že naše číčy budou mít péči na vysoké úrovni.
Hezkou neděli.
Vlaďka Kučová
25.4. 2011 19:50
ivo v.

Velmi děkujeme za vysoce odborný a maximálně vstřícný konzultační přístup i ve večerních hodinách velikonočního pondělí k našemu kocourovi - s příslibem zásahu i v nočních hodinách, bude-li to potřeba. Děkujeme.
23.7. 2009 13:02
Zuzana

Doporučuji všem!Jedinná klinika,která byla ochotna operovat o Vánočních svátcích ve večerních hodinách mého velmi pokousaného psa.Obtelefonovali jsme nejméně 20 klinik v Ostravě a okolí!Nebýt těchto lékařů pes by vzhledem k poranění zemřel....Ještě jednou lékařům děkuji.....
24.6. 2008 12:51
Lucka

vystřídala jsem už skoro všechny veteriny v Ostravě a na touto veterinou jsem byla opravdu nadšená. Žádné dlouhé čekání jako jinde. Měla jsem štěstí na všechny tři lékaře, kteří se zde střídají a se všemi jsem byla spokojená.
5.3. 2008 7:11
Michaela C.

Moje první zkušenost - lékař pan MVDr. Agel byl velmi ochotný a pečlivý a pracoval vysoko nad rámec pevných otvíracích hodin. Trochu mne pak zarazila cena ošetření, proto dalším návštěvníkům doporučuji nejprve provést "telefonický průzkum trhu". Ale celkově - velká spokojenost.
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 


DOPORUČUJEME:
masáže
solné jeskyně
solárium
rychlá půjčka
vymáhání pohledávek
 
 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj