Veterinární klinika - MVDr. Jiří Filip

Madridská 636/14
101 00 Praha-Vršovice
okres Praha 10

Zobrazit adresu na mapě


Telefon:
+420 271 726 495

E-mail:
Napsat veterinární ordinaci e-mail ... vet@volny.cz

WWW:
http://www.volny.cz/vet

Popis:

Klinika nabízí kompletní veterinární péči, prevenci, terapii, chirurgii, laboratorní diagnostiku, RTG, SONO, EKG, ortopedii, zubní ultrazvuk pro malá zvířata. Sloužíme pohotovost.

Preventivní a léčebná péče pro malá a drobná zvířata včetně chirurgických zákroků.
- Prevence (vakcinace, problematika zevních i vnitřních parazitóz, poradenství )
- Aplikace mikročipů (Registr Magistrátu hl.m. Prahy, Národní registr KVL )
- Dermatologie
- Interní medicína včetně kardiologie
- Gynekologie a porodnictví (diagnostika březosti ultrazvukem)
- Chirurgie
- Ortopedie (spolupráce s humánními specialisty)
- RTG vyšetření na dysplazii
- Ophtalmologie včetně oční chirurgie
- Stomatologie
- Spolupráce se specializovanou laboratoří umožňuje kompletní laboratorní vyšetření, odběr vzorků přímo na pracovišti
- Prodej krmiv, chovatelských pomůcek, klinických dietOtevírací doba:

Pondělí 8:00 - 23:00
Úterý 8:00 - 23:00
Středa 8:00 - 23:00
Čtvrtek 8:00 - 23:00
Pátek 8:00 - 23:00
Sobota 9:00 - 12:00
Neděle 15:00 - 19:00Komentáře návštěvníků:

3.5. 2019 23:54
Antonín rubáš

Pan Dr Filip asistent pan karel a pan Dr Mara jsou skvělí profesionální pristup a příjemné jednání doporučuji všem tyto lékaře ulice madricka Praha vrsovice s pozdravem Antonín rubáš
19.7. 2015 0:26
Helena Kubínová

Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu doktoru Filipovi,za chirurg.zákrok na oku u našeho,v té době 4 měsíčního pejska.Zákrok proběhl bez komplikací a pooperační hojení také.Pan dr.Filip a jeho asistent dr. Mára jsou oba velmi příjemní a vstřícní.Ohledně operace nám bylo vše dopodrobna vysvětleno,takže jsme byli naprosto klidní.Cenově byl zákrok také dostupný.Kdyby měl náš Matýsek jít znovu na operaci,tak jedině na veterinární kliniku v Madridské ul.Ještě jednou moc děkujeme.
10.7. 2012 20:34
Blanka Šobrová

Děkuji všem lékařům a asistentům této kliniky za vzornou péči,kterou v posleních letech věnovali naší nemocné fence Klee a tím jí prodloužili život.
31.5. 2012 15:18
Z. Machová

Pan doktor a jeho báječný asistent Kája mi zachránili před lety jednoroční kříženku, která vběhla pod auto. Rovněž mi umožnili, abych se s ní po 14 letech rozloučila doma. Teď mám malého jezevčíka a jsem ráda, že je v jejich péči.
21.5. 2012 11:32
Jana

Opravdu můžu jen doporučit. Mám trvalé bydliště mimo Prahu a když jsem se sem přestěhovala, byl problém dojíždět na veterinu 200 km daleko. Ordinaci v Madridské mi doporučila kamarádka, které bydlí poblíž. Jelikož moje fenka má z ordinací panický strach (a 35 kilo, takže není snadné ji zvládnout), poprvé jsem se trochu bála. Ale vůbec se to nedá srovnávat s ordinací na malém městě, na kterou jsem byla zvyklá! Narozdíl od naší staré ordinace, kde je hned v čekárně cítit ten lékařský pach a pach vystrašených psů a koček, takže moje fenka to již zdálky cítí a musím ji opravdu násilím dotáhnout dovnitř, tak v Madridské je čisto, voňavo, a v čekárně je prodejna krmiv a pamlsků. Takže mám sice problém udržet fenku na místě, ale z jiného důvodu:-) Trochu vyděšená byla jen když jsme vstoupily do ordinace, ani piškot si od paní doktorky nechtěla vzít (po druhé také ne, teď už ale piškot bere pravidelně a většinou si vyškemrá i další:-) ). Ale každopádně je mnohem míň stresovaná a vždy do té ordinace přímo vlítne, pořád vrtí ocáskem a směje. Až ve chvíli, kdy jí začne lékař či lékařka prohližet, tak znervozní.
Každopádně nedá se ani srovnávat přístup lékařů. Jezdíme často k moři a lékařka u nás mi řekla, že proti srdečním červům není ochrana, pouze po návratu ji musím odčervit. To se mi moc nelíbilo. Zajímavé ale je, že v Madridské mi dali ochranný přípravek i proti srdečním červům bez problémů. Vždy jsou milí, ochotní, pejska oslovují jménem, snaží se ji uklidnit, nabízejí piškoty.
Mohu vřele doporučit všem, kteří hledají lidský přístup, vstřícnost a profesionalitu. Lékaři, kteří ordinují v Madridské jsou do práce zapálení a očividně je baví. A je to znát i na přístupu ke jejich pacientům.
13.8. 2011 12:32
Iveta

Děkuji :) mám stejně dobré zkušenosti. Dojíždíme, nemáme to moc blízko, ale klinika a lidé v ní, přístup, organizace péče, odbornost je opravdu super. Máme zkušenosti i s jinými veterinárními ordinacemi. Opravdu nejvíce nám vyhovuje tat klinika. Já mám důvěru k lékařům a asistentům, Lucky není stresovaný, léčba dobře funguje. Děkujeme za péči. Můžeme doporučit bez jakýchkoliv ale.
28.1. 2011 18:22
Helena Šimáčková

Tuto veterinární kliniku velmi doporučuji, ke klientům i zvířatům zde mají profesionální a citlivý přístup. Otevírací hodiny do noci i o víkendu a možnost objednání skvěle fungují, nikdy jsem nečekala déle než 5 minut. Dokonce i moje kočka změnila svůj přístup k veterinářům od paniky jen k velké opatrnosti a rezervovanosti :-)
14.11. 2010 8:20
Veronika Wolf

Celý můj život provázejí zvířata takže i veterináři,ale můžu říct že tato klinika a lidičky kteří tu pracují jsou nejlepší.Tímto bych jim také chtěla poděkovat za jejich úžasný přístup jak ke zvířecím mazlíčkům tak i k páníčkům.A to mám velkou zkušenost když se rozhodlo že naše kočička už to nezvládne a musela jít spát.V tu chvíli byli všichni na mě moc hodní a bylo vydět že tu bolest sdílejí se mnou.Prostě NEJJJJJ klinika :-)
30.11. 2009 12:30
Michaela Čadská

Na tuto kliniku chodím již několik let a vždy bylo vše na jedničku. Celkový přístup je opravdu úžasný u všech třech lékařů, kteří se zde střídají. Každé zvíře tu má kartu a tak není problém, pokud je zde jiný lékař, než-li při prvním vyšetření. Mám jen dobrou zkušenost. Mohu všem vřele doporučit. :-) Michaela
17.11. 2009 18:07
Tereza

Chodíme k němu s malím morčátkem,a jsme s ním moc spokojeni.Doporučila bych všem co v Praze hledají pro své zvířátko veterinu!:-)
1.11. 2009 15:26
Helena Novotná

Chodím sem již 10 let a opravdu oceňuji profesionální přístup lékařů,dr.Filip je úžasně pečlivý a dr.Mára taktéž.Ani s jedním jsem po celou dobu nezažila sebemenší problém,upozorňuji,že mám 2 psy a 3 kočky,tudíž jsem tam skoro pořád.Výborná je rovněž ordinační doba vč.so+ne.VŘELE DOPORUČUJI
8.12. 2008 12:34
Soňa
http://cinque.blog.cz

Je to tam super, vsichni jsou prijemni a nase fenka snad nejvice, nebyl zadny problem a je to tam ciste.
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 


DOPORUČUJEME:
masáže
solné jeskyně
solárium
rychlá půjčka
vymáhání pohledávek
 
 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj