Veterinární klinika Mimoň

Nový domov 171
471 24 Mimoň V
okres Česká Lípa

Zobrazit adresu na mapě


Telefon:
+420 487 862 205

Mobil:
+420 603 552 221 SMS zdarma T-Mobile

E-mail:
Napsat veterinární ordinaci e-mail ... mvdr.veprek@seznam.cz

WWW:
http://www.veterinarniklinika-mimon.cz

Popis:

Služby:
- běžná péče o malá zvířata
( komplexní klinická vyšetření, vakcinace, stříhaní drápků, poradenství v oblasti prevence, diagnostiky, léčby, výživy, atd.)
- hematologické a biochemické vyšetření krve automatickým analyzátorem
- cytologické vyšetření stěrů a seškrabů videomikroskopem
- diagnostika pomocí špičkových zařízení RTG (včetně myelografie), EKG, USG a
endoskopie a jako jediný v ČR i pomocí CT (počítačová tomografie)
- artroskopie (nejméně invazivní vyšetření a operace kloubů pomocí optického zařízení)
- inhalační anestézie
- čištění zubů ultrazvukem
- vyšetřování očí (včetně očního pozadí a měření nitroočního tlaku)
- před a postoperační hospitalizace pacientů
- testování koček na FIV (kočičí AIDS) a FeLV (infekční leukémie)
- čipování
- prodej vysoce kvalitních krmiv (klinických diet) značek Purina, Royal Canine, Nutram,
ostatní značky dle přání majitele na objednávku
- spolupráce se specialisty v obore ortopedie ,neurologie, rentgenologie, oftalmologie…Vybavení:

RENTGENOLOGIE SONOGRAFIE
KARDIOLOGIE
LABORATOŘ
OFTALMOLOGIE
ANESTEZIOLOGIE
ORTOPEDIEOtevírací doba:

Pondělí 11:00 - 13:00 16:00 - 19:00
Úterý 11:00 - 13:00 16:00 - 19:00
Středa 11:00 - 13:00 16:00 - 19:00
Čtvrtek 11:00 - 13:00 16:00 - 19:00
Pátek 11:00 - 13:00 16:00 - 19:00
Sobota 16:00 - 19:00
Neděle 16:00 - 19:00Další informace:

Základy veterinární kliniky v Mimoni jsou datovány již do roku 1990,kdy byly zakoupeny první moderní přístroje pro klinickou praxi malých i velkých zvířat.

Specializované pracoviště výhradně pro malá zvířata bylo uvedeno do provozu v roce 2001,včetně hospitalizace pacientů a kvalitního bydlení pro mladé a práce chtivé veterinární lékaře.V roce 2003 byla uvedena do provozu pobočka v Rumburku, která je vybavena stejně kvalitně jako Mimoň s výjimkou arthroskopu a tomografu, které jsou pouze v Mimoni a kam v případě potřeby přepravujeme pacienty vlastní dopravou tam i zpět./z RUMBURKA/

Vysoce specializované zákroky zajišťujeme v Mimoni externími konzultanty a pracovníky specializovanými v daném oboru na špičkové úrovni./ortopedie,neurologie,oční lékařství/.

Na obou klinikách pracují 4 vet. lékaři.Běžné vet. úkony provádíme bez předchozí objednávky, na artroskopii a tomografické vyšetření je třeba se objednat. V případech nebezpečí z prodlení vyšetřujeme kdykoli.Fotografie:
 
   
 

Komentáře návštěvníků:

19.12. 2022 21:46
Hana Lukešvá

Chtěla bych poděkovat panu doktoru Vepřekovi a jeho celému týmu za mého pejska "KÁMOŠKA".
Byl na tom velice špatně, nikdo si s ním nevěděl rady, byl na několika operacích bezvýsledně.
Pan doktor ho s velkým úsilím zachránil a tím i mě, protože mám zase radost ze života.
Mohu doporučit, protože jeho profesionalita a lidskost a zvláště v dnešní době se hned tak nevidí.
Ještě jednou velký dík.
Hana Lukešová
10.2. 2022 21:20
Marta Hrušková

Zítra oslaví můj psíček Flíček 9.výročí svého znovuzrození, které proběhlo na veterinární klinice v Mimoni u pana doktora Vepřeka. Dík jemu a celému personálu kliniky se Flíček po těžké operaci páteře znovu postavil na zadní nohy, které už mu vůbec nesloužily. A tak se ve svých 8 letech znovu narodil a rozchodil a dostal šanci si plnohodnotně užít zatím celých dalších 9 let života. V prosinci 2021 oslavil své 17.narozeniny. Každý rok ve výroční den operace si na vás vzpomenu a znovu vám musím poděkovat. Marta Hrušková z Vrchlabí
30.6. 2019 22:58
nelko nikolov

muzete mi nekdo rict jak je to mozne ze magnetickou rezonaance stoi 25000 a operace patere v veterina v brandyse stala 19870
11.2. 2019 17:25
Věra Sommerová

Dobrý den.
Pan doktor Vepřek je profesionál ve svém oboru.Ano, ceny výkonů jsou vyšší, ale odpovídající vybavení a péčí této kliniky.Pomlouvají jenom zlý a závistivý lidé. Mám jen ty nejlepší zkušenosti.K doktoru Vepřekovi jezdíme hromadu let a za tu dobu nám zachránil dva králíčky, kteří byli na pokraji smrti. Má velký rozhled, ví o čem mluví a podle toho léčí.S čím si není jistý, konzultuje další léčbu se specializovanými kolegy. Tuto neděli mi šlo o život štěněte. Zvracelo,neudrželo stabilitu,v horším případě to vypadalo, že umírá. V euforii jsem kontaktovala místní veterinu, ale nikdo z lékařů mi nezvedal telefon, ani nezavolal nazpět. okamžitě jsem si vzpoměla na kliniku v Mimoni.Pan doktor řekl, přijedte a přijal nás mimo pracovní dobu.
Byl ochotný, vstřícný, vše podrobně vysvětloval.. Dnes pejsek je veselejší, začal baštit,hraje si i když ještě stále odpočívá.Dále chci podotknout. že místní veterina nepoznala, že štěně má v uších zánět.To zjistil doktor náhodně při pečlivém vyšetřování pejska. Pan doktor i jeho manželka jsou milovníci zvířat,mají krásný a citlivý přístup ke zvířátkům.Přátelé,nenechte se odradit negativním hodnocením klientů.
Manželům Vepřekovým přeji hodně spokojených klientů a ještě jednou vřelé díky za léčení našeho pejska. Sommerová V. Rumburk.
15.10. 2018 18:30
Miloš Exner

Tímto se připojujeme k těm jež panu doktorovi děkují.Zachránil nám naší milovanou fenku před jistou smrtí včasnou a přesnou diagnozou a okamžitou operací.Pane doktore děkujeme a k vaším vědomostem a zkušenostem vzhlížíme s velikou úctou.
27.9. 2016 22:16
Moucová

Nemám příliš ve zvyku komentovat ale zde cítím potřebu učinit výjimku. Nepocházím z regionu. Nicméně zprávy o zcela špatných zkušenostech s ošetřením se šíří již Středními Čechami. Ceny jsou za takto poskytované služby nehorázně vysoké. Konkrétní výtky. Zařízení je vybaveno velmi moderní technikou, bohužel publikační činnost pana doktora je k nedohledání. Rovněž tak alespoň orientační ceník výkonů, který lze na stránkách některých klinik již dohledat.
27.3. 2015 9:06
Magdalena Netušilová

Tato veterinární klinika mi byla doporučena a nikdy nepřestanu děkovat za to, že jsem se rozhodla pro vyšetření svého pejska panem doktorem Vepřekem.5 let jsem jen platila rozbory a špatné diagnozy...pan doktor provedením magnetické rezonance ihned zjistil příčinu záchvatů EPILEPSII...a nasadil léčbu..po které se náš pejsek úplně změnil...záchvaty pominuly a náš pejsek se těší plnohodnému životu.Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktoru Vepřekovi a celému jeho týmu..za velmi vřelý a opravdu profesionální přístup...kdo pana doktora pozná..ví,že mu jde hlavně o záchranu a pomoc našim miláčkům..Za vše děkuji a doporučuji všem ..vyplatí se zajet sem k němu..pan doktor je ten nejlepší....Danýsek děkuje že nemusí dietku a může sem tam nějakou dobrůtku,kterou neznal dokud nepoznal pana doktora...Netušilová Liberec
19.4. 2014 20:35
Petra Švarcová

Jsme rádi, že se o naše psy stará pan doktor Vepřek. Po vesměs negativních zkušenostech jinde už neexperimentujeme se zdravím psů a radši si zajedeme hodinu za špičkovou péčí. Všem doporučuje celá naše rodina a tři velcí psi!
10.4. 2014 21:16
Rocky

A proc takovy veterinari nejsou vsude?
19.2. 2013 17:21
Vlasta Vlckova

Chtela bych touto cestou podekovat panu doktorovi Veprekovi a celemu jeho tymu. Diky jejich vynikajici praci je na zivu nas kocour Deil.. Vsem mohu tuto veterinu v Mimoni doporucit. Jeste jednou diky za jeho zachranu.
24.1. 2013 16:17
Hana Vojtěchovská

Také bych touto veřejnou cestou chtěla poděkovat profesionálnímu a empatickému týmu dr.Vepřeka, zejména pak jemu samotnému, paní Vepřekové a sl.Vepřekové za záchranu života našeho Badyho a za jejich následnou a dosud trvající péči.
V ordinaci tohoto lékaře jsem se ocitla cca před 3roky s mozkovou mrtvicí mého psa. Do té doby -5 let-jsme se jako správní pejskaři řídili pokyny ambulantních veterinářů, veterinárních klinik a to včetně Veterinární univerzity v Brně. Problémy našeho psa byly různorodé a výsledky léčby tristní. Až v Mimoni dr.Vepřek diagnostikoval vrozenou autoimunitní chorobu, která měla vliv na celkový stav našeho psa a v jejímž důsledku byla způsobena mozková mrtvice. V současné době je náš Bady v relativně dobré kondici a nemoc je pod kontrolou.
Máte náš velký dík.
20.10. 2012 18:26
pavlina lehka

pro mne nejlepší tým , široko daleko!!!tobíček Vás miluje, zvlášt slečnu Vladimírku!!!pro mne a tobínka, jste naprostá jednička!! s pozdravem pavlína lehka mimon
16.9. 2012 15:32
Darina Šablij

Také bych chtěla poděkovat personálu této báječné kliniky. Měla jsem NF se zlomenou nohou v Mladé Boleslavi ho ihned chtěli poslat pod kudlu? avšak MVDr. Vepřek je rozumný veterinář který zvolil neinvazivní cestu sádry která byla pro 8-letého NF opravdu lepší. Po pár týdnech opět začal chodit, bohužel se však objevil další problém který už byl nezvratný, takže byl po 2 měsících léčby uspán, ale pan doktor to do poslední chvíle nevzdával což mi rozhodnutí o uspání opravdu ulehčilo, protože můžu říct že jsme všichni udělali maximum. Moc děkuji.
18.6. 2012 13:01
Langovi a Timmy

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat celému personálu kliniky, zachránili nám našeho Timmýska a jsme za to moc rádi..p. doktorce Dominikové, která s naším pejskem strávila těžkou noc..p. doktorovi Vepřekovi za ochotu a vztřícnost..sestříčkám, které na záchraně našeho pejska měli taky podíl..všem těmto lidem patří náš velký DÍK... !!!! Jsme rádi, že tyhle super lidičky jsou mezi námi.. ještě jednou děkujeme ..
2.2. 2012 10:35
Libor Kašparek

Dobry den, včera jsem již podruhe navštivil pane doktore Vaší ordinaci v Rumburku. Chtel bych timto pochvalit nejen Vasi super peci o zvirata, vybaveni a profesionalni vystupovani, ale i Vas personal v Rumburku. Byl jsem mile prekvapen vystupovanim sestricky, uz pri otevreni dveri me privitala milym usmevem a ihned a profesionalne resila muj dotaz. Jde videt odbornost, ale ze svoji praci dela s laskou. Takovou peci nemaji ani lide. Vrele Vas doporucuji !!!!! L.Kasparek, H.Podluží
6.10. 2011 7:47
Salovovi a Tery

Dobrý den pana doktore, chtěli bychom poděkovat vaší sestřičce Michaele, která působí na pracovišti v Rumburku. Minulý týden ošetřovala našeho pejska Teryho. Tery je paličatý teriér, ale i tak ho sestřička zvládla ošetřit na jedničku a ještě dostal odměnu. Myslíme si, že takových láskyplných sestřiček by mělo být více i v nemocnicích. Děkujeme
16.7. 2011 22:25
K. Pejšová
http://www.flatdevils.cz

Naprosto dokonala klinika, skvely a moc milý personal. Zachranili mi 2 pejsky, kteri by bez nich uz nebyli. Je dobre o nich vedet, i kdyz jste z daleka.
28.6. 2011 21:05
Adam

Doporučují, velmi profesionální přístup, opravdu odborník ve svém oboru. Pokud chcete tu nejlepší péči, u pana Vepřka ji dostanete
7.3. 2011 13:12
Adéla Dvorská

Děkujeme za profesionální vyšetření, vstřícnost a nezaplatitelnou pomoc při Nickově epilepsii.Díky Vaší pomoci je opět plnohodnotným psem.Adéla Dvorská a Nick
22.11. 2010 19:44
Radek Zach

Je to již něco málo přes rok,co tým pana MVDr. Vepřeka zachránil život naší,tehdy dvouleté, fenky výmarského ohaře Surri. Do Mimoně jsme ji převezli z kliniky v Praze-Libuši,kde ležela cca 12 hodin v komatu a chtěli ji utratit,aniž by znali jakoukoli diagnozu. Díky panu doktorovi Vepřekovi,který okamžitě provedl veškerá vyšetření a dal nám více jak 80% naději na přežití,se povedlo naší Surrinku zachránit. Tímto bychom chtěli ještě jednou dodatečně velmi poděkovat jak panu doktorovi Vepřekovi,tak celému kolektivu za záchranu Surrinky. Nám jste vrátili úsměv. S pozdravem Radek Zach a Renata Češpivová, Týnec nad Sázavou
6.8. 2010 17:01
Jušková Radka

DOBRÝ DEN PŘEJI,
MÁME 2 JEZEVČÍKY(ČERNÝ S PÁLENÍM JMÉNEM TOMÁŠ A ČERVENÝ SLYŠÍ NA JMÉNO ANDY)
ZROVNA JSEM PŘIJELA Z ORDINACE PANA MVDr.VEPŘEKA.V MINULOSTI 2X ANDÍKOVI ZACHRÁNIL TÝM DOKTORŮ A SESTER V TÉTO ORDINACI ŽIVOT.MÁŠ MILÁČEK TOTIŽ SNÍ NA CO PŘÍJDE A POPRVÉ TO BYL LÍSKOVÝ OŘECH CO PAK UVÍZL V TENKÉM STŘEVĚ...PO OPERACI(SKVĚLÁ PRÁCE)NASTALO RYCHLÉ UZRAVENÍ A ŽIVOT ŠEL DÁL...PO NEDLOUHÉ DOBĚ JMSE POZOROVALI U TOHO ŽROUTA OPĚT JIŽ ZNÁMÉ CHOVÁNÍ JAKO NECHUTENSTVÍ A APATIE-NO CO JELI JSME DO ORDINACE ZNOVU A DIAGNOZA???OPĚT UCPANÉ STŘEVO(TENTOKRÁT TO BYL KOUSEK Z TVRDÉ GUMOVÉ PSÍ ČÍNKY NA HRANÍ).OPĚT ANDY PODSTOUPIL OPERACI S TROCHU DELŠÍM ZOTAVOVÁNÍM.ALE DÍKY VŠEM ODBORNÍKŮM ŽIJE A ŘÁDÍ JAK ZBĚSILÝ...TEDA ŘÁDIL DO VČERA.
ALE PROTOŽE JSME VĚDĚLI KAM HNED ZAJET A DNEŠNÍMU VČASNÉMU ZÁSAHU MVDr.A.FREIBERGOVÉ A SESTŘIČKY M.NESHYBOVÉ MI NADÁLE SPOKOJENĚ LEŽÍ I SE SATELITEM KOLEM KRKU U NOHOU V PELÍŠKU.
SICE NĚCO ASI ZAS SEŽRAL,ALE DO STŘEV SE MU TO NEDOSTALO...JEŠTĚ NÁS ČEKÁ KAPAČKA,ALE HLAVNĚ ŽE UŽ MÁ VESELÝ POHLED A RADOST ZE ŽIVOTA,KTEROU ROZDÁVÁ I NÁM...DÍKY JEHO ZÁLIBĚ V POŽÍRÁNÍ NESTRAVITELNÝCH VĚCÍ MU ŘÍKÁM "ANDY STŘEVO JUŠKA"
JEŠTĚ JEDNOU DÍKY VŠEM JAK V RUMBURKU TAK V MIMONI...I ZA ANDÍKA A ZA TOMÍKA(TEN SICE NEZLOBÍ ALE OČKOVÁNÍ TAKY POTŘEBOVAL...
S POZDRAVEM A S DÍKY ANDY,TOM A RODINA JUŠKOVA
20.7. 2010 18:32
Tom a Lenka Brno

Chceme poděkovat za péči,odbornou pomoc a hlavně za vrácení našeho Maxíka do normálního plnohodnotného života. Po zkušenostech s veterináři v Brně a veterinární klinikou Mimoň(celý kolektiv), můžeme zodpovědně říci. JSTE PROFESIONÁLNÍ A NEJ... Děkujeme Tomáš, Lenka a Maxík Brno tel.:608726595
14.5. 2010 23:50
Sádlíkovi

Nejlepší klinika v Č.R.
CHtěli bychom poděkovat celému perzonálu kliniky.I přesto,že našemu pejskovi nebylo pomoci snažili se ho 7 týdnů léčit.Moc jim za to děkujeme. Doporučuji tuto kliniku všem.Jsou to opravdu profíci a milovníci zvířat. Moc milí lidé. Ještě jednou moc děkujeme.

8.4. 2010 16:39
Renata Fišerová

Dobrý den.Ráda se připojuji k poděkování celému kolektivu veterinární kliniky Mimoň,za milé a krásné přijetí naší nemocné sharpeiky Merrynky.Naše fenečka trpí epileptickými záchvaty a nedávno jsme jí měli týden u pana doktora Vepřeka v nemocnici.Od té doby zatím celý měsíc neměla záchvat.Je sice na práškách,ale je tu s námi.Díky,díky.Vřele doporučuji.Jezdíme za panem doktorem až z Rudné u Prahy a jsme rádi,když něco naší malé je, že můžeme kdykoliv zavolat a nebo sednout do auta a přijet.
1.4. 2010 9:42
Holcová K. a Rocky

Touto cestou bych chtěla poděkovat za mojí maminku,teda spíše za jejího pejska Rockyho nejen panu doktorovi Vepřekovi za stálou a skvělou péči pro zvířátka,ale i za laskyplnou péči jeho personálu.dále děkujeme sestřičce Míše za rychlou a profesionální přípravu Rockyho na oper.výkon a za zachování tzv.klidné hlavy,kdy mi jsme byli na prášky.Tuto kliniku všem doporučejume a chválíme nové webové stránky,ještě jednou díky.Rocky s lidskou smečkou
23.1. 2010 15:59
Kamila Junková

Tuto veterinární klinika můžu všem doporučit.Super vybavení a jednání nejen pana doktora Vepřeka, ale i personálu. Hlavně hned víte co zvřátku je a netahá vás za nos jako všude jinde.Doporučuji i jeho dalši pracoviště v Rumburku, které je na stejné úrovni jako Mimon. Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků. Junkovi
24.9. 2009 9:01
Veronika Vaverková

Nelze nezveřejnit: nejlépe vybavené veterinárni pracoviště v ČR, profesionální a laskavý přístup. Několika slovy: DOPORUČUJI A CHVÁLÍM!!!
26.3. 2009 11:09
Lýdia Vyčítalová

Dobrý den, mám 11 letého kocourka, u kterého předpokládají že má v horní dutině nosní nádor. Zatím to není potvrzené, ale pán doktor doporučoval CT u Vás, případně i opareci. Prosím sdělte mi kolik by stálo vyšetření na CT -přibližně a taky operace. Moc Vám děkuji a netrpezlivě budu čekat Vaši odpověď. Jsem z Tachova.
5.4. 2008 16:51
Marta Rydvalová

Máme fenu amer.kokra,stáří 7let.Asi před 3-mi týdny začal pes kulhat na pravou přední nohu,po týdnu už chodil jen na třech nohách a měl bolesti i v klidu.Léčil ji MVDr.Krobot zatím bez výsledku.Na jeho doporučení jsme zajeli do Nymburka k MVDr.Zatloukalovi na kontrastní rentgen.Žádný výsledek:podle MVDr.Zatloukala má buď nádor nebo skřípnutý nějaký nerv v oblasti míchy.Ale zatím nevědí,co by měli operovat Máme všechny rentgeny i lékařskou zprávu.V Nymburku nám doporučili ještě magnetickou rezonanci Proto bych ráda věděla,na kolik by přišlo toto vyšetření(cca) a případně další operace.Jsme oba už důchodci,takže se zajímáme s čím máme případně počítat. Děkuji a zůstávám s pozdravem Marta Rydvalová,Winterova 10/484,Liberec.
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 


DOPORUČUJEME:
masáže
solné jeskyně
solárium
rychlá půjčka
vymáhání pohledávek
 
 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj