Veterinární klinika Medicanima

Voctářova 18
180 00 Praha 8
okres Praha 8

Zobrazit adresu na mapěMobil:
(+420) 252 252 111 SMS zdarma

E-mail:
Napsat veterinární ordinaci e-mail ... info@medicanima.cz

WWW:
https://www.medicanima.cz/

Popis:

Medicanima je nejmodernější veterinární klinika, která přináší nový nadstandard do péče o Vaše mazlíčky. Špičkovými přístroji jsou vybaveny nejen operační sály, ale i všechny ordinace, hospitalizace a fyzioterapie. K dispozici máme vlastní laboratoř, RTG a CT.

Naše klinika nabízí péči nejen pro psy a kočky, ale zaměřujeme se i na drobné savce, jako jsou králíci, fretky, morčata, křečci, potkani. Umíme se ale postarat i o exotická zvířata, třeba klokany a africké ježky.Vybavení:

Rozlohou přes 800 m2 je naše veterina v Praze na Palmovce jednou z největších veterinárních klinik v České republice. Najdete u nás 4 veterinární ordinace, 3 operační sály, JIP a místnost pro hospitalizaci. Samostatnou částí je Aftercare, která je věnována ortopedii a fyzioterapii. Najdete zde ortopedickou ordinaci a místnosti určené pro aquaterapii, laserterapii a komplexní fyzioterapii.Ceník:

Na naší klinice chceme být fér a poskytovat Vám úplné informace (včetně ceny), které budou co nejvíce odpovídat realitě. Takové informace jsme však schopni Vám sdělit vždy jen na základě vyšetření pacienta a dohody s Vámi o způsobu řešení jeho zdravotního problému.Otevírací doba:

PONDĚLÍ 8:30 - 20:00
ÚTERÝ 8:30 - 20:00
STŘEDA 8:30 - 20:00
ČTVRTEK 8:30 - 20:00
PÁTEK 8:30 - 15:00Komentáře návštěvníků:

Zatím nejsou žádné komentáře.


Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 


DOPORUČUJEME:
masáže
solné jeskyně
solárium
rychlá půjčka
vymáhání pohledávek
 
 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj