Výhody registrace do katalogu Veterina-online.cz

Jaké jsou výhody registrace do katalogu Veterina-online.cz?

  • Katalog Veterina-online.cz denně navštíví přes 600 lidí hledajících veterinární ordinaci. Oproti obecným katalogům má reklama na Veterina-online.cz 100 % cílenost.

  • V administrační části se Vám na přehledném grafu ukazuje, kolik návštěvníků si zobrazilo Vaši stránku na katalogu Veterina-online.cz a kolik jich poté případně přešlo na Vaše vlastní stránky. Máte naprosto jasný přehled o tom, zda se Vám reklama vyplácí.

  • V administrační části si sami můžete měnit velké množství informací nebo přidávat neomezené množství fotografií. Rádi Vám pomůžeme, pokud nejste s počítačem kamarádi.

  • Po registraci si 1 měsíc můžete bezplatně vyzkoušet všechny služby v rozsahu placené verze. Snadno si tak ověříte, zda se Vám reklama v placené verzi vyplatí. Pokud ne - rádi Vás uvítáme i v bezplatné verzi.

  • Subjekty v placené verzi se zobrazují ve všech výpisech přednostně. Navíc jsou uvedeny v unikátní mapě veterinárních ordinací.

  • Se vším Vám ochotně poradíme.

Zaregistrujte se ještě dnes a vše si nezávazně vyzkoušejte. Věříme, že budete spokojeni.

Máte další dotazy? Kontaktujete nás, rádi Vám odpovíme.


DOPORUČUJEME:
masáže
solné jeskyně
solárium
rychlá půjčka
vymáhání pohledávek
 
 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj