MVDr. Snášil, CSc.

Podveská 20
624 00 Brno - Komín
okres Brno-město

Telefon:
+420 549 251 419

Mobil:
+420 605 813 955 SMS zdarma T-Mobile

E-mail:
Napsat veterinární ordinaci e-mail ... veterina-info@seznam.cz

WWW:
www.snasil.cz

Popis:

VETERINÁRNÍ KLINIKA S 35 LETOU ÚSPĚŠNOU PRAXÍ NOVĚ V MODERNÍCH PROSTORÁCH ! SPOLUPRÁCE S EVROPSKÝMI SPECIALISTY ! MODERNÍ DIAGNOSTIKA NA POČKÁNÍ, REFERENČNÍ PRACOVIŠTĚ PRO KOLEGY, VELMI PŘÍZNIVÉ CENY,KOMPLEXNÍ LÉČBA PSI A KOČKY A JINÁ MALÁ ZVÍŘÁTKA: VAKCINACE,ČIPY A PETPASY,ZDRAVÁ VÝŽIVA, KASTRACE, INTERNA,KOŽNÍ,OČNÍ,UŠNÍ,GYNEKOLOGICKÉ,PROBLÉMY SE SRDCEM,S POHYBOVÝM APARÁTEM, ALERGIE ATD.
+ SPECIALIZACE CHIRURGIE,RENTGENOLOGIE,ORTOPEDIE, POSUZOVÁNÍ DĚDIČNÝCH VAD- DYSPLAZIE- ZHOTOVENÍ A VYHODNOCENÍ RTG NA DKK,DLK, LUXACE PATEL,ARTROSKOP, TTA,NÁHRADA KLOUBU-TOTÁLNÍ ENDOPROTRÉZA, REHABILITACE, FYZIOTERAPIE VČETNĚ ÚČINNÉ MAGNETOTERAPIE, EMERGENCY,HOSPITALIZACE,HLÍDÁNÍ A UBYTOVÁNÍ ZVÍŘÁTEK, PRODEJ ZDRAVÉ VÝŽIVY, VITAMÍNOVÝCH DOPLŇKU, VETERINÁRNÍCH PREPARÁTU,ŠAMPONU,CHOVATELSKÝCH POTŘEB,KOUPÁNÍ A ÚPRAVA SRSTI. POHODLNÉ PARKOVÁNÍ PŘED
KLINIKOU, MOŽNOST OBJEDNÁNÍ , KLIENTSKÉ SLEVY.Vybavení:

Nová klinika s moderním diagnostickým a přístrojovým vybavením.Např.biochemické a hematologické analyzátory,
digitální RTG,Sono Aloka a Kardio Sono LG, Artroskop Olympus,endoskopická věž,harmonický skalpel,inhalační anestezie s hlídáním životních funkcí, diagnostický mikroskop s digit.kamerou,kyslíkový box, inkubátor, automatické dávkovače pro infusní terapie, transfuse, hospitalizační lůžka,emergency, rehabilitace, fyzioterapie včetně magnetoterapie.Vybavení a zkušenosti s operacemi páteře,zlomenin, kolen např.TTA, náhradami kyčelního kloubu,nádorů atd.
Zhotovení RTG na dysplazii kyčelního a loketního kloubu,oficiální vyhodnocení DKK, DLK a luxace patel.Ceník:

Obecně u nás platí velmi příznivé ceny za profesionálně odvedené služby v příjemné moderní a velmi dobře vybavené klinice.Pokud je více možností léčby s cenovým dopadem, vybereme pro Vás tu optimální a nejekonomičtější.Otevírací doba:

OTEVŘENO DENNĚ !!
PO 9-18
ÚT 9-18
St 9-18
Čt 9-18
Pá 9-18
So 9-12Doprovodné služby:

Prodej klinicky účinných léčebných diet na lékařský předpis a kvalitní osvědčené zdravé výživy, veterinárních preparátů a chovatelských potřeb.
Fyzioterapie včetně magnetoterapie, rehabilitace,hospitalizace, hlídání a ubytování zvířátek pod odborným dohledem, koupání a úprava srsti včetně výstavních úprav.Klientské slevy,možnost objednání,pohodlné parkování před klinikou.Další informace:

Snažíme se , aby klinika měla příjemnou rodinou atmosféru.
Připravujeme pro Vás zajímavé informace a akce , sledujte na www.snasil.cz
nebo nám zašlete svoji emailovou adresuDOPORUČUJEME:
masáže
solné jeskyně
solárium
rychlá půjčka
vymáhání pohledávek
 
 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj