MVDr. Radek Palán

Lhotka 54
560 02 Česká Třebová
okres Ústí nad Orlicí

Zobrazit adresu na mapě


Telefon:
+420 465 535 255

Mobil:
+420 606 120 164 SMS zdarma O2

E-mail:
Napsat veterinární ordinaci e-mail ... info@veterinar-palan.cz

WWW:
http://www.veterinar-palan.cz

Popis:

Preventivní péče: provádíme veškerá očkování proti infekčním nemocem psů, koček, králíků, fretek. V ordinaci můžete zakoupit preparáty proti vnějším i vnitřním parazitům, vitamínové a minerální doplňky.
Interní medicína: diagnostika a léčba nemocí trávicího aparátu, srdce, plic, ledvin a vývodných cest močových, diagnostika a léčba endokrinních pacientů a další.
Laboratorní diagnostika: vyšetření krve(základní vyšetření po celých 24hodin, speciální vyšetření do týdne), vyšetření moči, močového sedimentu, močových kamenů, cytologické a histologické vyšetření.
Chirurgie: chirurgie měkkých tkání (operace žaludku, střev, vývodných cest močových, kožní chirurgie, operace nádorů)
RTG: vyšetření dysplazie kyčelních kloubů a spondylózy páteře pro uchovnění psa, dále běžná i kontrastní rtg vyšetření pro diagnostiku onemocnění
Dermatologie: diagnostika a léčba nemocí kůže, uší, análních žlaz( vyšetření kožního seškrabu, cytologie, dermatohistologie a další)
Stomatologie: odstraňování zubního kamene ultrazvukem, léčba dásní
Porodnictví a gynekologie: preventivní zákroky – kastrace samic a samců, stanovení optimální doby pro krytí (poševní cytologie, stanovení hladiny progesteronu), umělá inseminace. Asistence u porodu u majitele při komplikovaných porodech a císařský řez po celých 24 hodin.Vybavení:

- RTG pracoviště: je vybaveno vysokofrekvenčním rentgenologickým přístrojem Ajex 140H, který umožňuje kvalitně rentgenovat nejen kosti, ale i měkké tkáně ( srdce, plíce, orgány dutiny břišní). Snímkování probíhá za velmi krátkých časů (setiny sekundy), a tím je minimalizována radiační zátěž pro pacienta
- EKG: počítačové EKG Seiva
- zubní ultrazvuk: přístroj na odstranění zubního kamene
- mikroskop
- vybavení na analýzu moči: hustoměr, - centrifuga, bakteriologické kultivační sety
- vybavení na ošetření zevního zvukovodu: otoskop, systém na čištění zevního zvukovodu Auriflush
oční lupa, oftalmoskop
- chirurgické vybavení: operační sety, horkovzdušný sterilizátor, elekrtokauter
- sety pro diagnostiku FeLV, FIP, FIV u kočekOtevírací doba:

po - pá dopoledne od 9,00 pouze pro objednané pacienty
po - pá 14,30-19,00 hod bez objednáníDoprovodné služby:

V ordinaci můžete koupit superprémiová krmiva těchto značek:

Calibra: celý sortiment je skladem.
Eukanuba, Hill´s, Specific, Royal canin, Purina Proplan: nutné objednat (k odběru do 2 pracovních dnů).
Pro nemocné pacienty je k dispozici celý sortiment klinických diet: Eukanuba, Hill´s, Specific, Purina, Trovet.Fotografie:
 
MVDr. Radek Palán 
 

Komentáře návštěvníků:

16.5. 2012 0:38
Smolova Jitka

Chtela bych touto cestou moc podekovat panu doktorovi za velmi lidsky pristup ke zvirecim pacientum.Je to clovek na spravnem miste.Nikdy jsem nepochybovala o jeho kvalitach.Nejvetsim dukazem je jeho velmi dobre odvedena prace a zachrana zivota naseho mazlicka.Mohla bych si i troufnout tvrdit,ze kdyby takovato pece byla v nemocnicich pro lidi,bylo by to super.Ale bohuzel vsude neni.Dekuji vam moc!!!
19.9. 2008 16:01
Marie Chadimová

Chování i jednání lékaře naprosto profesionální,v oblasti svých známých mohu jen doporučit. Škoda, že takových lidí je u nás pořad velice málo, skoro by se dalo říci, že jsou na vyhynutí a to je hrozná škoda.
Ještě jednou za pomoc mé kočičce díky. Chadimová
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 


 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj