MVDr. Martina Načeradská

Úvalská 32
100 00 Praha 10
okres Praha 10

Zobrazit adresu na mapěMobil:
+420 774 418 018 SMS zdarma Vodafone

E-mail:
Napsat veterinární ordinaci e-mail ... info@naceradska.cz

WWW:
http://www.naceradska.com

Popis:

léčba a prevence chorob malých zvířat, terapie poruch chování, čipování, vystavení pet pasu na počkání, chirurgie, sonografie, vyšetření krve, moči, kožních seškrabů a stolice.Vybavení:

SONO, RTG, EKG, biochemický analyzátor na krev, zubní ultrazvuk, mikroskop, inhalační anestezie na isofluran, operační sál a sterilizátor, platební terminál (možnost platby platební kartou)Otevírací doba:

Pondělí 9:00 - 19:30
Úterý 9:00 - 19:30
Středa 9:00 - 19:30
Čtvrtek 9:00 - 19:30
Pátek 9:00 - 19:30
Sobota, Neděle na objednáníDoprovodné služby:

obchod s krmivem a chovatelskými potřebami u ordinaceKomentáře návštěvníků:

2.3. 2015 14:17
D.K.

Přístup paní doktorky je katastrofální. Vůbec své práci nerozumí a když jí to někdo jen naznačí tak je hysterická. Jen jednou jsem ji navštívila se svým pejskem a když se po jejím ošetření jeho stav rapidně zhoršil vyhledala jsem jiného odborníka, který si věděl rady a postup paní doktorky Načeradské nechtěl komentovat. Když jsem následně paní doktorku kontaktovala tak o ničem nechtěla ani slyšet. D.K.
5.11. 2010 20:32
Míša

Já u paní doktorky Načeradské léčím svoje kočky i potkany a dokonce mi (úspěšně) odoperovala nádor na postarší potkance, což by málokterý veterinář vůbec podstoupil.
8.8. 2010 12:56
Adéla

Chtěla jsem se zaptat jestli paní doktorka bere jen malá zvířata nebo jestli bych se tam mohla přihlásit s Výmarským ohařem?Děkuji
26.11. 2009 14:35
Anička

Paní doktorka je velmi příjemná.
Ráda studuje nové postupy a jezdí na semináře i do ciziny. podle toho např. vykastrovala své osmáky, co má v ordinaci na chodbě. Kromě malých kontrol mě velmi pěkně odoperovala nádor potkana Umíka ve věku přes 2 roky. Má inhalační narkózu. Operovala 2 nádory, Umíka předala na vyhřáté podložce, až po probuzení. Potkan byl klidný, i během vyšetření. Má soucit k zvířatům i majitelům. Utrácela nám Joníka a byla neuvěřitelně lidská. Po operaci Umíka mi sama několikrát volala a ujistila se , že je vše ok. Objednala speciální krmivo a nabídla ho. Hamaky, protože jsem se o nich jednou zmínila. Tato doktorka opravdu věnuje pozornost všemu co říkáte, pamatuje si to a reaguje na to. Kromě toho má výborný vztah ke zvířatům a opravdu ví, co jim je. Další plus je její pozitivní přístup k novým lékům a léčebným metodám. A.
14.4. 2009 19:36
Katka J.

U paní doktory načeradské jsem byla s morčandou a musim říct, že to byla velice příjemná návštěva.. Spokojená jsem odcházela já i moje morčecí kámoška :o)
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 


DOPORUČUJEME:
masáže
solné jeskyně
solárium
rychlá půjčka
vymáhání pohledávek
 
 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj