MVDr. Lenka Padrtová - veterinární klinika Na Piketě

Na Piketě 542/III
394 63 Jindřichův Hradec
okres Jindřichův Hradec

Zobrazit adresu na mapěMobil:
777 660 641 SMS zdarma Vodafone

E-mail:
Napsat veterinární ordinaci e-mail ... napikete@email.cz

WWW:
www.veterinapiketa.cz

Popis:

Prevence a léčba malých zvířat, chirurgie, porodnictví,zobrazovací technika (RTG, Sono), laboratorní vyšetření( biochemie,koprologie,vyšetření moči, mikrobiologie)Otevírací doba:

Po - Pá: 8:30 - 12:00,13:00 - 17:00,
Pohotovost: non stop na uvedeném telefonním čísleKomentáře návštěvníků:

18.7. 2014 11:08
Anna Stellnerová

K paní doktorce chodíme s naší fenkou a králíkem. Přistup jak paní doktorky tak celé ordinace je velmi profesionální a to jak k nám, že nám vše polopatě vysvětlí, tak ke zvířatům, ke kterým se všichni chovají velmi mile. Naše fenka se ostatních veterinářů bála a už v čekárně byla velmi ustrašená. O té doby, co navštěvujeme tuto ordinaci se to velmi zlepšilo, paní doktorka je na ní milá, chválí jí, když fenka spolupracuje a asi proto k ní má fenka větší důvěru. Doufám, že už nikdy nebudeme muset k jinam. Anna S.
3.10. 2013 19:49
Pišná

U paní dr.Padrtové jsem byla poprvé.Onemocněla mi čubička bígla.Dík paní doktorce,která jednala velice lidsky,s velkým nasazením a ochotou nám dvěma pomoci došlo k náročné operaci,která dobře dopadla.Děkuji Vám paní doktorko.S pozdravem Pišná.
4.8. 2013 20:59
Štěrba

Děkuji za velmi vlídný a lidský přístup, který paní doktorka Padrtová měla při mé návštěvě u ní v ordinaci. Loučení s naším velmi nemocným freťáčkem Joshíkem proto bylo daleko jednodušší. Její přístup byl velmi profesionální. Děkuji. Štěrba
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 


 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj