MVDr. Jiří Karlík

Chmelnice 531
560 02 Česká Třebová
okres Ústí nad Orlicí

Zobrazit adresu na mapě


Telefon:
+420 603 486 377

Mobil:
+420 603 486 377 SMS zdarma T-Mobile

E-mail:
Napsat veterinární ordinaci e-mail ... ctvet@tiscali.cz info@ct-veterina.cz

WWW:
www.ct-veterina.cz

Popis:

Veterinární ordinace poskytující preventivní i léčebnou, interní i chirurgickou péči malým, drobným i exotickým zvířatům. Klasické i alternativní terapeutické postupy.Vybavení:

RTG, USG, SKIA, zubní ultrazvuk, rigidní endoskop, elektrokauter, kryokauter, laser, Biostimul Fotonyx, magnetoterapie, akupunktura, homeopatie, čínská bylinná terapieOtevírací doba:

Pondělí:.......8:00-10:00 16:00-19:00
Úterý:.........8:00-10:00 16:00-19:00
Středa:........8:00-10:00
Čtvrtek:.......8:00-10:00 16:00-19:00
Pátek:.........8:00-10:00 16:00-19:00
Sobota: po telefonické domluvě
Neděle: po telefonické domluvě

POHOTOVOST NON-STOP NA TEL. 603 486 377Doprovodné služby:

Čipování a registrace zvířat,vystavení pasů a všech dokladů pro cesty do zahraničí, výživová poradna, prodej krmiv a veterinárních diet pro psy a kočky, prodej vybraných krmiv za internetové ceny.Fotografie:
 
     
 
     
 
     
 

Komentáře návštěvníků:

12.1. 2013 13:44
Jana Kuchtová

Dobrý den chtěla sem se optat byla sem ze štětátkem na očkování v tom 9-10 týdnu naočkovali ho do levé strany boku ale když se lechce dotknem tak začne knučet nevím zdaly ho to bolí a jak dlouho ?děkuji za informaci Kuchtová
9.7. 2012 19:58
sona broulik

Zdravim,
pan MVDR. JIŘÍ KARLÍK,je nas rodinny veterinar a jiz po nekolik let nam osetruje nase psi milacky.S jeho peci jsme velice spokojeni a timto mu mnohokrate dekuji za jeho ochotu, trpelivost a vzdy perfektni peci jak o mne jako o obcas hysterickou panicku tak i za nase psi milacky.
DEKUJI!
S pozdravem Sona Broulik
15.5. 2010 13:38
Skalická Kateřina

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, jestli byste umel vykastrovat a oockovat fretku (samce). Shanime totiz veterinare, ktery by o nich aspon neco vedel. Dekuji Skalická Katerina
12.10. 2009 16:32
Petr Laierman

Buďte pozdraven Vážený pane MVDr.Karlík.
Chtěli bychom se na Vás s manželkou obrátit s žádostí o radu týkající se našeho malého "Josefa." Tedy jedná se o papouška rodu Aratinga Yandaya. Naše trápení a potažmo jeho bolístka spočívá ve večerním poměrně úporném kýchání. Pravdou je, že s tím naším "opičákem" už sdílíme 15tý rok a doposud si na nic nestěžoval. Vždy byl veselý, hlučný, čiperný, družný a potravu přijímal s radostí vyčtenou mu na očích. Koneckonců není tomu jinak ani dnes, kromě právě již zmíněných frkavých večerů a dnes jsme bohužel tento projev určitého neduhu zaznamenali dokonce v časných ranních hodinách po 1 hodině. Náš laický výklad k důvodu těchto těžkostí zatím směřuje k několika případným znamením. Náš Pepánek se po celý den pohybuje mimo své klecové soukromí, dokonce nemá zájem se tam vracet ani k příjmu potravy, proto má veškerý servis zajištěn v blízkosti externího přírodního bidla. Pozdě v noci s námi chodí i spát a jen vyjímečně tráví noc ve své dřevěné boudičce v již zmíněné kleci. Nicméně i tato klec je součástí naší ložnice, takže se domníváme, jestli mu třeba neprosívá právě ono pokojové klima? Jako druhou možnou příčinu považujeme jeho značnou část dne strávenou na našem hrudníku pod oděvem, tehdy někdy dochází k jeho sípavému dýchání. Na závěr považuji za nutné zdůraznit, že bydlíme v obci Hrádek a manželka je velice pořádkumilovná, takže prachu se u nás dočkáte jen velmi sporadicky. Klecové obydlí má náš Pepaňas čištěné s každodenní pravidelností, pochopitelně včetně čisté vody a různorodé stravy od základního zobu počínaje, ovocem typu jablíček, banánů, datliček, hroznových kuliček a sezónních produktů konče, včetně s citem podávaných různých oříšků, suchárků a piškotů. Máme určité obavy, aby vlastní příčinou nebyli nechutní roztoči, proto už prošel očistnou kůrou ve formě česnekového stroužku implementovaného v nápojové mističce, avšak bez zjevně pozitivního výsledku. K Vám pane MVDr.Karlíku se proto dnes obracíme s žádostí o odbornou konzultaci, jelikož se domníváme, že není kouře bez ohně a náš opeřený rošťák je pro nás doslova členem rodiny, kterého si vážíme stejně jako sami sebe.
Pokud budete zvažovat možnou příčinu potíží, či snad eventuélní léčbu, napište mi, prosím, na e-mailovou adresu Vaše předpoklady a zdravotní metody.
Přejeme Vám klidné odpoledne.
Petr a Dobroslava Laiermanovi
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 


 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj