MVDr. Horák Zbyněk, Veterinární klinika ANIVET

Kochova 1a
736 01 Havířov-Šumbark
okres Karviná

Zobrazit adresu na mapě


Telefon:
596 882 040

Mobil:
608 471 477 SMS zdarma Vodafone

E-mail:
Napsat veterinární ordinaci e-mail ... zbynekhorak@seznam.cz

WWW:
veterinaanivet.cz

Popis:

Komplexní veterinární péče o malá a exotická zvířataVybavení:

RTG, USG, laboratoř-vyšetření krve na počkání, kyslíkový generátor, endoskop, bronchoskop, videootoskop, ultrazvuk na zubní kámen, hospitalizace, EKG,
Inhalační narkotiz.přístroj,harmonický skalpel,močový analyzátor.a dalšíOtevírací doba:

Pondělí - Pátek 9:00 - 18:00
sobota 9:00 - 12:00
Neděle 16:00 - 18:00

Veterinární ordinace ORLOVÁ
V.Martínka 713, ORLOVÁ Lutyně/pod čerpací stanicí SHELL/
Po - Pá 12:00 - 15:00 hod !!!!Doprovodné služby:

Prodej krmiv, konzultace, poradenství, po dohodě návštěva u chovatele.Další informace:

Veterinární ordinace ORLOVÁ
V.Martínka 713, ORLOVÁ Lutyně/pod čerpací stanicí SHELL/
Po - Pá 12:00 - 15:00 hod !!!!Komentáře návštěvníků:

26.1. 2017 9:47
Sylvie Dvorská

Chtěla bych nesmírně poděkovat panu Horákovi!! Zachránil mi Stefi (yorksir). Už jsme mysleli,že ji budeme muset utratit a jeho přístup byl skvělý! Tento názor mám nejen proto,že ji zachránil. Byli jsme minimálně u 4 veterinářů v Havířově a všude říkali že to nemá cenu. Jediný pan doktor Horák je opravdu kapacita. Moc mu děkujeme. Sylvie Dvorská a Stefi
30.12. 2016 19:42
Milan Grobelný

Velmi děkuji za operaci naší mopsí tlusté slečny. Jak jsem psal výše , lidští doktoři by měli mít srdce jako lékaři zvířátek v této ordinaci.
26.9. 2015 13:49
Katka Guňková

S p. doktorem jsme spokojeni po celou dobu,co semnou žije můj nejmilejší pes.Děkujeme za peči. Já a Filouš
9.5. 2015 20:47
Soňa Kecová Badurová

Vážený a milý pane doktore Horáku, mnoho díků za profesionální i hluboce lidský přístup k léčbě mého asistenčního černého labradora Jacka. Okamžitě jste poznal proč mi pejsek kulhá na zadní nohu a operoval jste mi ho v červenci loňského roku pro utržení křížového vazu v koleni. Nějakou dobu po operaci trvalo než se zrehabilitoval a hlavně odnaučil chybnému vzorci chůze, který získal než jsme přišli k Vám a podstoupil operaci. Po půl roce od operace však běhal jak před úrazem a dokonce mu zcela otrnulo a opět pokouší štěstí, když skáče v lese mezi větvemi stromů. Kudy chodím chválím Vaše zlaté ruce a dobré srdce. Opět budeme potřebovat Vaši péči, ale tentokrát to bude pro fenku labradorku asistentku. V devíti letech jsem ji při hledání klíšťat našla v podpaží dvě bulky velikosti malé třešně. Jsou to dva dny a strachem nespím. Kéž by to s ní dopadlo tak dobře jak s Jackem. Jsem však ráda, že Vás znám a vím, že se na Vás můžu obrátit s důvěrou. Zdravím a přeji jen samé spokojené páníčky a zdravé mazlíčky.
19.6. 2014 16:57
Talašová

Děěěkuji moooc..,pane doktore...za záchranu mých pejsků...ať se vám jen daří!!!
9.4. 2014 18:06
Dáša Hauserová

Dobrý den,musím tady panu doktorovi napsat pochvalu!
Jsem velmi ráda,že se nebál a šel do toho rovnou,a udělal našemu leguánovi výškrab...udělala se mu hrče na puse a dnes mu to bylo odstraněno - vyškrábnuto,je na antibiotikách a daří se mu dobře.....hledala jsem dlouho, kdo se zabývá leguány...ten kdo hledá tak nemusí a ...rovnou za doktorem Horákem!!!
6.4. 2013 13:15
lenka

Dobrý den. Chci se Vás zeptat, kolik stojí očkování králíka chovaného pro maso.(Kokcidióza,myxomatóza...)
1.2. 2013 16:55
Miroslav Majer

Dobrý Den,
Jsem velmi rád že se mi o pejska stará právě PAN DOKTOR HORÁK A JEHO TÝM V klinice ANIVET(nic lepšího nemůže ani být).Jejich VELMI PROFESIONÁLNÍ přístup je na té nejvyšší úrovni,nebýt jeho týmu i jeho samotného,náš pejsek tygřík už by nebyl mezi námi.Máme totiž i s mou partnerkou zkušenosti i s jinými veterináři nejen s panem horákem,někdy kladné někdy záporné,ale což o to by ani tak nešlo jde tady hlavně o záchranu zvířátek a v tom je PAN DOKTOR NEJLEPŠÍ můžu ho jen doporučit a ti lidé,kteří si neumí počkat nebo jsou nějakým způsobem zaujatí proti nim všem tak at jdou k někomu jinému.Protože jestli si neváží naprosté a oddané profesionality jsou asi blázni nebo velmi netrpěliví já si osobně raději počkám na kvalitu než poté litovat špatného rozhodnutí.Tímto VÁM Pane Doktore mockráte děkuji za záchranu mého pejska a jsme velice rádi že pomáháte nejen našim zvířátkům,ale i těm kteří bohužel ten DOMOV NEMŮŽOU MÍT(útulek MAX)a to jen kvůli zlým lidem.Myslím že DĚKOVAT není třeba,protože vidět úsměv na tváři majtele,když odchází se svým zdravým zvířátkem je mnohem cennější odměna pro VÁS než děkování.Ale i tak si zasloužíte mnohem více,MOCKRÁTE VÁM DĚKUJI PANE DOKTORE HORÁKU a přeji Vám i Vašemu týmu mnoho zdaru v boji za záchranu našich milovaných mazlíčků.
16.11. 2012 13:24
Helena Rumíšková


Ráda bych touto cestou poděkovala celému kolektivu veterinární ambulance AniVet za profesionální a zároveň lidský přístup při ošetření naší hafinky. Diagnóza poškození pately a nutná operace nás dost vystrašila.Ujištění pana doktora, ostatních lékařek a sestřičky, že je se nemáme obávat, že vše dopadne dobře, nás sice uklidnilo, ale budu upřímná, přesto jsem váhala a zvažovala, zda nepočkáme. Nikdo na nás nenaléhal a naopak se ještě dělal RDG snímek, abychom si vše potvrdili. V den operace mně mile překvapila sestřička, kdy mi nabídla, jestli nechceme rovnou vyčistit fenečce zuby, když bude v nakóze. Jsem jí za tu nabídku vděčná, protože nám ušetřila nejen peníze, ale hlavně hafince zdraví (další narkóza).
Operace dopadla dobře, jizva už skoro není vidět a hafinka opět běhá po 4 nožkách. Ještě bude potřeba trošku trpělivosti, aby ji začala ohýbat a plně využívat, ale už teď je vidět, jak se vše každým dnem lepší.
Ještě jednou VELICE DĚKUJI CELÉMU KOLEKTIVU ambulance AniVet a přeji hodně úspěchů v další práci.
Helena Rumíšková
1.10. 2012 17:03
Mishelle

Lepší pana doktora pro našeho miláčka jsme si nemohli přát. Vřele doporučuji všem. Děkujeme Vám za kvalitní péči.
10.7. 2012 23:00
Horak Zbyněk

Srdečně děkuji za pozitivní odezvy a pisatele,upřímně si toho vážím!!
Dík a chvála patří celému Týmu veterinární kliniky ANIVET Havířov,bez kterého by i Horák těžko fungoval.Bohužel,ale není vždy vše růžové,a to nás mrzí nejvíc ,mnohdy je ta příroda í přes naše snahy krutá,hrubá,ale asi upřímná,takže to někdy nedopadne dobře i přes naši velkou snahu,což nám je potom hodně smutno!!! děkujeme Zb.Horák
3.7. 2012 22:22
Daniela Mirková

Pěju jen samou chválu, čest a úctu. Málokdo si uvědomuje,jak těžký je úkol doktora.Málokdo - možná nikdo z nás,nikdy nepomohl tolika bytostem či nezachránil život tak, jako tato ordinace v čele s p. Horákem. Před rokem a půl mi umřela fenka, díky panu doktorovi a celému úžasnému koletivu tady byla však o 3 roky déle, které tady být vůbec nemusela. Vše díky prodlouženému životu, který ji tento kolektiv umožnil. Nebýt tohoto kolektivu a zejména p. doktora, přišla bych s ní právě o 3 nádherné roky. Dnes děkuji za vše, co Anivet pro mou Lexu udělal. Nyní mám doma nového užasného ročního kluka, se kterým jsem nedávno měla také neskutečné starosti. Opět nebýt p. doktora, který se skutečně zajímá velice osobitě, nevím, jestli by dnes bylo vše v pořádku. Jeho zásahu v době, kdy už si nikdo nevěděl rady, si neuvěřitelně cením. Mockrát děkuji za vaši obětavost, péči a také za to, že jste tady i tehdy, když vůbec nemusíte. Díky za oba své psy. S úctou a přáním jen šťastných zdravých zvířátek, Daniela Mirková s rodinou.
16.5. 2012 10:28
Chanel

Pán doktor je skvělý člověk, než jsem se k němu dostala, tak jsem vyzkoušela mnoho veterinářů a můžu říct upřímně, že jsem byla v šoku z jeho přístupu. V životě jsem neviděla takovou důkladnou prohlídku psa, můj pes byl nemocný, a jiný veterinář léčil to co nemusel a neudělal ani krevní testy o které jsem žádala, aby se zjistilo, jestli je vše v pořádku, pouze tahali ze mě peníze a výsledek jinde.Jiný veterinář ve Frýdku Místku, se podíval na psa a řekl, že mu nic není, další mi chtěl psa operovat, aníž by se na psa podíval a dotkl se ho, ale už měl jasno o operaci.Tak jsem vzala psa a odešla jsem.Byla jsem už zoufalá, jelikož jsem nevěděla ke kterému veterináři mám jít. A pak mi jeden kamarád doporučil p. Horáka a hned jsem za ním jela. A moc mu tím děkuji, že mi psa vyléčil, na to, co jí všechno bylo a o čem jsem neměla ani ponětí. V ten den jsem si připadala jako nezodpovědný pániček, který nemá ponětí co psovi je. Nehledě na to, že měla oboustrannou tříselnou kýlu, kterou předchozí páni doktoři mohli poznat a nepoznali.Takže každý si říkejte co chcete, ale pán doktor tu práci dělá zodpovědně a má vztah ke zvířatům a dělá pro ně maximum.
Ještě jednou velké díky...
26.4. 2012 10:16
Milan Grobelný

Dobrý den, všem kteří nejste spokojení s práci pana doktora tak do této ordinace nechoďte. Moje rodina zde chodí a chodit bude s naší tlustou mopsí slečnou a nikde jinde chodit nebudeme. Vždycky odcházíme spokojeni. Naším miláčkům je zde věnována páče, se kterou jsem se nesetkal v ordinacích pro nás lidi. Milan G.
17.4. 2012 14:08
horak

Vážený nespokojený paciente, nebo spíše "nespokojení majitelé".
Nechtěl jsem reagovat na ANONYMNÍ pisatele, ale bohužel musím!!Nevím ,proč bych si měl začít všímat lídí?? Lidi jsou dobří a špatní. MY,myslím tím zaměstnanci kliniky a JÁ jsme tady snad hlavně kvůli zvířátkům-mazlíčkům a ne kvůli lidem. My ošetřujeme a léčíme zvířátka-mazlíčky!!!a ne lidi. Pan doktor si havířovským bulvárem zvyšuje "píárko", haha. Šlo pouze o článek věnovaný prevenci blech, klíšťat a jiných parazitoz.
Paní doktorka je mladá,ale velmi šikovná, pečlivá veterinární lékařka, která v neděli musela mimo jiné i ošetřovat a zachraňovat tři velmi vážně nemocné pacienty, kteří bojovali o zdraví a život, protože byli otráveni "dobrým ANONYMNÍM člověkem". Proto došlo k časovému skluzu, ale to se u lékaře děje normálně...
Asi se Vás dotklo, že musíte někde čekat, ale pokud nedošlo k pochybení ze strany lékaře, tak Vaše reakce je neadekvatní!
Jestli máte pocit ,že v jiném lese najdete více hub, hodně štěstí!
S pozdravem Zbyněk Horák
17.4. 2012 7:37
Nespokojený pacient

Pan doktor by si měl konečně začít všímat lidí a jejich mazlíčku a ne se zabývat svou propagací v havířovském bulváru. Taky by si mě udělat pořádek s personálem. Měli jsme možnost navštívit jeho ordinaci teď o víkendu,hrůza. Na vyšetření jsme čekali skoro 2 hodiny, protože totálně neschopná a pomalá doktorka si nevěděla s pár pacienty rady. Zaplať pánbůh,že veterinářů je v Havířově jako hub po dešti.
4.4. 2012 18:04
Barbara T.

Ano, pan doktor Horák je vynikající nejenom veterinář,ale i člověk.Strašně jsem se o našeho Nunyho bála,ale pak doktor zasáhnul jak profesionálně, tak lidsky, takže můj 12letý kokřík určitě ještě kvalitně požije.
Děkuji panu doktoru a celému jeho týmu.
B.Tyrajová
27.11. 2011 7:46
Josef starostka

Pan doktor Horák je dle komentářů bůh. žádné negativní komentáře. Příklad pro každého.....
15.8. 2011 8:35
ERIKA

Nejlepší zvěrolékař,kterého jsem kdy potkala,užasný přístup jeho a personálu,doporučuji všem.
20.5. 2011 12:02
Pepina

neni co dodat pan Horak je doktor s velkym D.On ty zviřátka má rád a uděla vše pro ně.ne jak ostani veterinari
25.4. 2011 20:25
Dana
http://www.dvahunaci.estranky.cz/

Takymá pan doktor Horák můj obdiv,jestli se jedná o morče,kterému ještě prodloužil život,nebo o jiné zvířátko,je hlavně odborník každým coulem a hlavně srdcař!Pane doktore děkujeme!!!!
6.4. 2011 17:51
Jana Chlopecká

Pan doktor Horák je odborník na svém místě, který se snaží ze všech sil pomoct každému zvířeti. Při návštěvách na jeho klinice má člověk jistotu, že jeho zvíře je v nejlepších rukou. Vřele doporučuji.
13.2. 2011 15:28
Strasserova Lenka

Dobry den,Ja budu velice strucna-velice Vam dekuji pane doktore Horaku za peci a starani se o meho ctyrnoheho pritele.Ne jednou uz jste prokazal,ze jste nejlepsi a ja Vam to nikdy nezapomenu.Velice Vam dekuji,ze muj pejsek je zdrav a uziva si psiho zivota velikou zasluhou diky Vam.Jen Vas vsude doporucuji a nikdy Vam to nezapomenu.Diky Vam jsem se zacala zajimat o utulek Maxik a mohu alespon trochu pomahat.Dekuji i za meho pejska.
11.10. 2010 12:57
Filip

Po hororové zkušenosti v Ostravě mi sousedka doporučila kliniku Pana Horáka a zase klidně spí pes i já :)
28.8. 2010 13:46
Paja

Tahle veterinárni klinika je opravdu skvělá a má perfektní kolektiv.Všichni jsou tam velice příjemní a ochotní.Jde vidět, že jim na pacijentech moc záleží,hlavně nový pan doktor a veterinařka slovenka.Jsou užasní a moc jim děkuji i za naše mazlíčky,kteří jsou díky nim štastnější
28.7. 2010 10:40
Zuzka

Souhlasím s Ivou. Pan doktor je opravdu velice vstřícný a ochotný. Má naprosto jiný přístup než ostatní veterináři.
6.12. 2009 13:10
Iva

Úžasný doktor, smekám.
26.10. 2009 7:39
Ivka

Pan doktor Horák je velmi příjemný veterinář, je opradu vidět, že má zvířátka moc rád. Vždy nám ochotně pomohl a poradil. Mohu jedině doporučit!!! Mám zkušenost již s mnoha veterináři, avšak nikdo z nich se nevyrovná panu Horákovi.
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 


DOPORUČUJEME:
masáže
solné jeskyně
solárium
rychlá půjčka
vymáhání pohledávek
 
 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj