MVDr. David Jíra

Na Úhoru 657/5
141 00, Praha 4 - Michle
okres Praha 4

Zobrazit adresu na mapě


Telefon:
241 483 607

Mobil:
737 446 131 SMS zdarma T-Mobile

E-mail:
Napsat veterinární ordinaci e-mail ... info@veterina-michle.cz

WWW:
www.veterina-michle.cz

Popis:

Jsme veterinární klinika s diagnostickou laboratoří. Poskytujeme kompletní preventivní, diagnostickou, léčebnou a rehabilitační péči.Vybavení:

Biochemický a hematologický analyzátor - Idexx Vetlab station, elektrokauter, rentgen s anatomickým programem, koncentrátor kyslíku, veterinární inhalační anestezie VETNAR 2100 s řízenou ventilací a monitoringem životních funkcí, mikroskop, odsávačka, sterilizátor, ultrazvuk na ostraňování zubního kamene, zubní vrtačka, břišní ultrazvuk DC-N3VET, centrifuga, EKG.Otevírací doba:

Ordinační doba:
Pondělí - Pátek: 9:00 - 12:00, 14:00 - 20:00
Neděle: 17:OO - 19:OO

Objednaní pacienti / Operace:
Pondělí - Pátek: 12:00 - 14:00

Po domluvě i mimo tyto hodiny. Svátky zavřeno.Doprovodné služby:

Prodej veškerých krmiv a veterinárních diet na objednávku do druhého dne. Provozujeme salón pro psy a kočky. Nabízíme službu komplexní fyzioterapie pro psy, aqua terapie a kondičního plavání – je určena pro pacienty po úrazech, ortopedických operacích, při degenerativních nemocích kloubů, apod. Dále je vhodná jako prevence pro pracovní a sportovní psy v zátěži, ale i jako relaxační prvek pro vaše domácí mazlíčky.DOPORUČUJEME:
masáže
solné jeskyně
solárium
rychlá půjčka
vymáhání pohledávek
 
 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj