MVDr. Černý Tomáš

U Brodu 197
360 18 Karlovy Vary
okres Karlovy Vary

Zobrazit adresu na mapěMobil:
602 479 493 SMS zdarma O2

E-mail:
Napsat veterinární ordinaci  e-mail ... tomascerny2008@email.cz

Popis:

všeobecná veterinární medicína,vakcinace,čipování a vystavování europasů,operace měkkých i tvrdých(kostí)tkání,ortopedie,sonografie,zubní
ultrazvuk,laser,inhalační narkoza,RTG vyšetření včetně vyšetření dysplazie kloubů,určení vhodné doby krytí,umělá inseminace,prodej krmivVybavení:

Sonograf
RTG
Laser
Inhlační narkoza
Zubní ultrazvuk
Operační sety pro ortopedii a fraktury kostí
MikroskopOtevírací doba:

Po-Pá 9-12,14-18
So 9-12Komentáře návštěvníků:

12.12. 2012 17:05
Heroldová Nikola

Profesionální a milý přístup !!! Chodíme tam rádi. Pan doktor je velmi milý a ochotný. Chodíme k němu přes 8 let a velká spokojenost!!!!
16.5. 2012 16:38
Hana Kučerová

Také mohu jen doporučit - profesionalni jednani, vybavena ordinace, pratelsky pristup ke zvireti. Rychlou operaci nam pan doktor zachranil naseho bernardyna, a to dokonce v sobotu vecer. Jeste jednou touto cestou mockrat dekujeme a vsem doporucujeme doktora Cerneho navstivit - nebudete zklamani.
23.3. 2012 8:18
Klára Steiningerová

Souhlasím s ostatními, mohu jen doporučit! Skvělý a profesionální zvěrolékař :)
28.7. 2011 8:19
Květa Juklíčková
http://www.juklicek.cz

K panu doktorovi chodím již několik let a mohu jen chválit.Profesionální přístup,vše ochotně vysvětlí co a jak bude dělat a jak potom mám postupovat já.Mohu všem toho lékaře jen doporučit.
27.7. 2011 10:23
Konečná Michaela

oprava e-mailové adresy v komentáři jsem vypsala špatně
27.7. 2011 10:11
Konečná Michaela

Jen se mohu připojit ke chvále, před 12 lety jsem k panu doktorovi chodila s koucourem a byla jsem velmi spokojena,nyní jsem ho kontaktovala znovu, protože náš pejsem měl na dásních výrůstky a ostatní veterináři nás strašili s nádorem, dáseň že se musí vybrat, nikdo nám nic pořádně neřekl. Pan doktor Černý nám vše vysvětlil,při první návštěvě okamžitě řekl ,že se jedná o hyperplazii dášně. Bena nám tedy odoperoval a vše je v pořádku. je opravdu vidět že se vyzná a má přehled,profesionální přístup, náš pes se tam vůbec nebál. Do budoucna vím že kdyby se něco dělo s našími zvířátky pojedu rouvnou do Varů i když to máme 100 kilometrů
19.1. 2011 7:24
Renata

Také velice doporučuji.Příjemné jednání,zájem o pocianta,rozumné vysvětlení a člověk odchází s pocitem,že nebyl jen zdroj příjmu,ale hlavně zákazník.Byla jsem velice spokojena a Nelča také.
10.6. 2010 21:37
Vácav Skalický

Mohu jen doporučit. Výborné jednání, skvělá péče o zvířata, výborné služby, skvělý přístup. Ten člověk to dělá s láskou. Navíc krásné a klidné prostředí ordinace a okolí.
5.1. 2010 12:58
Karla Mihálová

Mohu se také jen přidat ke chvále. Asi před osmi lety nám pan doktor zachránil kočičku poté, co ji pan,,doktor,, Štekl naprosto zanedbal a nakonec nám doporučil utracení. Pan doktor Černý ji ale odoperoval a nakonec jsme měli i tři krásná koťátka....
Teď máme mladou fenku boxera a musím říci, že Barča se zatím k panu doktorovi i docela těší....
Proto touto cestou panu doktorovi děkuji za milé jednání a naprostou vstříctnost...
22.3. 2009 17:51
František Veselý

Ordinace výborně zařízená.KRásně udělaná,čistá,výborný přístup,příjemný personál.Hodný lidi.Doporučuji všem.Mímmu mazlíkovy hodně pomohly:))
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:   - nepovinný údaj
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 


DOPORUČUJEME:
masáže
solné jeskyně
solárium
rychlá půjčka
vymáhání pohledávek
 
 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj