MetropoleVet Praha s.r.o.

Chlumecká 591/9
190 00 Praha 9
okres Praha 9

Zobrazit adresu na mapěMobil:
775 562 710 SMS zdarma Vodafone

E-mail:
Napsat veterinární ordinaci e-mail ... metropolevet@gmail.com

WWW:
www.metropolevet.cz

Popis:

MetropoleVet je nová, moderně zařízená veterinární klinika na Rajské zahradě v Praze 9. Naši lékaři se o vaše čtyřnohé mazlíčky postarají nejen při akutních onemocněních, ale i v případě jejich prevence.

Veterinární lékaři z MetropoleVet jsou zkušení odborníci s dlouholetou praxí. Klinika se orientuje především na psy, kočky a drobné savce. Patříme navíc k předním odborníkům v oblasti kardiologie, dermatologie a stomatologie,nejen v diagnostice, ale i v následné léčbě onemocnění.

Klademe velký důraz na pohodlí klientů i našich pacientů. Protože víme, jak to občas mezi zvířaty chodí, na naší klinice najdete oddělené prostory pro psy a kočky – pejsci najdou svou čekárnu a větší ordinaci v přízemí, v patře je pak připravená čekárna a útulnější ordinace pro kočky a hlodavce.

Klinika je vybavená také vlastní rentgenologickou vyšetřovnou,
přípravnou s hospitalizací a samozřejmě sterilním operačním sálem.

Ke každému pacientovi přistupujeme tak, jako by to byl náš vlastní mazlíček. Víme, že váš čtyřnohý přítel je členem vaší rodiny, a proto si zaslouží tu nejlepší péči. Toto nás motivuje ke zdokonalování služeb naší veterinární kliniky MetropoleVet.Vybavení:

2 plně vybavené, prostorné ordinace
Hematoligický a biochemický analyzátor, mikroskop,, glukometr, refraktometr, coagu check, UV lampa, digitální váhy, operační otoskop, oftalmoskop, laryngoskop, tonometr, pulzní oxymetr, EKG, diagnostický ultrazvuk Medison, skiaskop Siemens, monitor životních funkcí,inahalční anestézie, generátor kyslíku, malá a velká odsávačka, zubní vrtačka, polymerační lampa, zubní ultrazvuk, kompletní zubařské instrumentarium, monopolární i bipolární elektrokauter, 2 ramenné operační světlo Hanalux, ultrazvuková čistička, odstředivka, defibrilátor, široké chirurgické instrumentárium, samostatná hospitalizace, infuzní pumpy, lineární dávkovače a mnoho dalšíhoCeník:

www.metropolevet.cz/cenikOtevírací doba:

Po: 9,00 - 21,00
Út: 9,00 - 21,00
ST: 9,00 - 21,00
Čt: 9,00 - 21,00
Pá: 9,00 - 21,00
So: 9.00 - 19.00
Ne: 9,00 - 19,00Doprovodné služby:

Poskytujeme komplexní veterinární péči pro psy, kočky, králíky, fretky a jiné drobné savce kromě ortopedické chirurgie a neurochirurgie.Další informace:

možnost platit kartou, vlastní parkoviště, příjemné prostředí, krátké čekací doby.Fotografie:
 
     
 
   
 

 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj