Klinika chorob psů a koček, VFU Brno

Palackého třída 1946/1
612 00 Brno
okres Brno-město

Zobrazit adresu na mapě


Telefon:
+ 420 541 562 392

E-mail:
Napsat veterinární ordinaci e-mail ... info@klinikapsuakocek.cz

WWW:
www.klinikapsuakocek.cz

Popis:

Klinika chorob psů a koček je jediným zařízením univerzitního typu v České republice. Právě proto jsme schopni našim klientům poskytnout maximální odborný veterinární servis a současně dbáme na lidský a individuální přistup ke každému pacientovi.

Pro své klienty jsme vytvořili příjemné prostředí, ve kterém se mohou spolehnout na špičkové veterinární lékaře, a to nejen z České republiky. Naše zařízení, v rámci jednotného systému vzdělávání veterinárních lékařů, poskytuje prostor pro vzdělávání mnohých kolegů a naopak, naši lékaři sbírají cenné zkušenosti na zahraničních stážích. Díky tomu Vám garantujeme tu nejlepší odbornou péči, lidský přístup a špičkové vybavení.Otevírací doba:

Všeobecná ambulance
po-pá 8:00 - 15:30
Ostatní ambulance
po-pá 8:00 - 15:00

Pohotovost
po-pá 15:30 - 8:00
so-ne 24 hodFotografie:
 
Klinika  Interiér kliniky  Magnetická rezonance 
 
  u nás, jako v bavlnce! 
 

Komentáře návštěvníků:

11.3. 2022 20:05
Kamila Vojtová

Za nás naprosto otřesná zkušenost s "pohotovostní službou" na Klinice chorob psů a koček a vůbec s přístupem celé kliniky. Paní recepční do telefonu arogantně usoudila a rozhodla, že tam nejsou od toho, aby uspali našeho chronicky nemocného kocoura, kterého jsme našli po návratu z práce (po ord.hodinách kliniky) v kritickém stavu a zoufale jsme prosili po 19.hod o pomoc. Sloužil prý 1 lékař a ten neměl čas na žádná vyšetření, byl přítomen pouze pro hospitalizované pacienty a my měli vyčkat do rána! Strašná noc, kdy kocour nemohl ani chodit, čůral, měl průjem, zvracel citronově žlutou vodu a naříkal. Trpěl až do rána, kdy ho uspal lékař jiného zařízení pro celkové selhání orgánů, zejména ledvin! Cévy byly tak zkolabované, že bylo obtížné napíchnout krční žílu a i když spal, sténal a nemohl umřít! Nakonec ukončila jeho trápení inj.přímo do srdce! Na chování recepční jsme si písemně stěžovali a poskytli jsme podrobné informace. Po 6ti týdnech jsme volali na sekretariát, že jsme stále nedostali žádné vyjádření kliniky... Bylo mi řečeno, že moje stížnost byla braná jako námět k zamyšlení a nevyplývalo z ní, že čekáme odpovědˇ! A musí se recepční zastat, cituji: nejsou žádní vrazi, aby zabili zvíře, které neznají! Lékař toho má moc, lidi si tam zvykli jezdit, když privátní veterinární ordinace zavřou! Arogantní chování recepční nemohou posoudit, nebyli u toho! Nejsem nespravedlivá, byli jsme klienty kliniky několikrát a dr. Fichtel, prof. Knotek, dr. Mrázová,sono, rtg, výborná zkušenost, ale obraz tak prestižního zařízení vytváří i nezdravotnický personál, který tu evidentně rozhoduje o poskytnutí nebo odmítnutí akutního ošetření!
30.9. 2019 13:26
Soňa Kořístková

Dobrý den mám sibiřského huskyho a ještě jednou chci moc poděkovat paní doktorce LORENZOVÉ JANĚ , která nám ho operovala a zachránila už po druhé. Za nás můžeme jedině doporučit a všude taky chválím. Chceme poděkovat i všem ostatním co se nám o něho starali. Ještě jednou děkujeme
a přejeme spoustu spokojených pacientů. Soňa Kořístková
20.3. 2017 12:19
Chaloupková

Dobrý den.Nemohu posoudit denní ambulanci, ale pohotovost je katastrofa.Dojela jsem o půlnoci se psem který měl celodenní průjem,večerní zvracení a byl malátný. Přijetí bylo vstřícné, toť vše.Paní doktorka byla k nerozeznání od praktikantů takže zkušenosti z praxe zřejmě velmi chabé. Za 700kč jsem se dozvěděla že psa bolí břicho.Druhý den zvracel pěnu s krví a zachránil ho náš pan veterinář. Paní doktorka za to nemůže že nemá zkušenosti ale vedení by se mělo zamyslet.
28.10. 2016 18:14
Korcová

Chtěla bych opravdu moc poděkovat za pomoc a odbornou péči našemu miláčkovi. Za 8.000Kč jsme se dozvěděli pes má nadváhu, a že mu doma nemáme dávat kosti. Ale to že na zadní nohy nechodil při hospitalizaci ani při propuštění domů, to vůbec nevadilo a neřešili to. Doktor v jiném městě, si přečetl zprávu a nechápal. V klinice s ním nic nedělali, nedostal žádné léky.... Takže děkuji za nic, k****
22.2. 2016 18:35
Luděk

Já mám s klinikou jinou zkušenost, než předchozí pisatelé. Byl jsem tam s nemocným pejskem 26.12.2015, když jsem s ním byl den předtím u soukromého veterináře. U něj jsem zaplatil za rozbor krve a sono 2x tolik, co na klinice a přitom psovi nedokázal správně stanovit diagnozu, takže jsem musel hledat pomoc jinde. A v Brně jsem ji našel. A jak píšu - opravdu za poloviční cenu! Teď, i když bydlím 60 kilometrů od Brna, to mám nastaveno tak, že když jedná o nějaký banální zákrok - očkování atd., tak jdu za místními veterináři a když mám podezření na nějakou nemoc, tak jedu rovnou na kliniku do Brna. Už kvůli tomu, že žádný běžný veterinář asi nemůže být specialistou na všechno. Na VFU jsou právě specialisté, kteří se zabývají jen svými obory.Pět speciálních oddělení, kde každý dělá jen tam svou práci. Tohle vám žádný soukromý veterinář pokytnout nemůže.
16.10. 2015 13:08
Pan Inkognito

Na této veterině jsme byli s kočičkou před několika lety, kdy snad jako ani ne 1 letá spadla z balkonu a měla zlomená 4 žebra a neustále brečela. Přijeli jsme sem ve 23:40, kde se o ní dle všeho výtečně postarali, nicméně, druhý den (resp. tentýž den, protože jsme opouštěli veterinu lehce po půlnoci) kolem 15:00 jsme si pro ní šli. Účet byl teda masakrální, přes 4000,- Kč co si dobře pamatuji a co mě docela zamrzelo, tak si účtovali 2x hospitalizaci na celý den. Ano, čtete dobře. Těch 20 minut počítají jako celý den - i když jí "ubytovali" až po půlnoci, ale před půlnocí se již vyšetřovalo. A 3/4 druhého jako další den. Toto vědět (a to nejsem tyran zvířat), tak s kočičkou počkám těch 20 minut a ušetřím 1200,- Kč za hospitalizaci na den.

Z pohledu finančního tato veterina funguje velmi agresivně a nemyslím, že by jinde poskytovali méně kvalitní péči. Jinak personal příjemný, pekné a čisté prostředí, ale ty penízky a přístup ke klientovi je teda otřesný a hraničící s lichvářstvím.
23.8. 2015 0:29
Duchoň

Hezky den !!
Muzu maximalne doporucit vsem co nevedi kam s penizkama. Dovezli sme kocoura se zanetem mocoveho mechyre vecer sme zaplatili 1100 a rano kdyz sme pro nej jeli aby sme ho mohli vzit jinam sme doplatili bez mala 3700.. Z meho pohledu za zanet mocoveho mechyre zaplatit necelych 5000 je docela dost.. Byl tam v podstate 12hodin za 5000.. Vzali sme kocourka do Jedovnic na veterinu kde se pani doktorka chovala velmi mile i presto, ze nemela ordinacni hodiny,ale po predchozi telefonicke domluve nas prijala a vysvetlila co a jak s kocourkem a doporucila jake dalsi kroky s nim podniknout aby se predeslo pripadnym dalsim opakovanim zanetu.... Za me uz do brna nikdy vice !!!
2.3. 2015 20:44
Šimrová

Dobrý den, tak za mě mohu říci, že jsem s veterinární klinikou byla velice spokojena, zvláště pak velice DOPORUČUJI ošetřující lékařku MVDR. FEDOROVOU PETRU s polečně s paní MVDR.RAUŠEROVOU LEONOU Ph.D za anesteziologii. Záchrana našeho mazlíka byla nadlidská a velice profesionální! Kontrola, péče a poskytování informací hlavně ošetřující lékařkou MVDR. FEDOROVOU bylo výborné, komunikovala s námi i v době svého volna. Našeho pejska svou pečlivou prací a následnou péčí ubránila hrobníkovi z lopaty za což ji velmi DĚKUJEME!!! Byla to náročná operace hrudníku i následná péče a za profesionální péči ji DOPORUČUJI!!! Díky paní doktorko, Chaensek je v pořádku jen díky Vaší péči a jeho silné nátuře ;-) Přejeme spoustu dalších zdařilých operací, co nejvíce spokojených pacientů a tím i spokojenost majitelů a kliniky. S poděkováním Šimrová, Zlín
11.9. 2013 16:18
Kopečná

DObrý den,
s veterinární klinikou jsem značně nespokojená, když jsem přijeli o víkendu s nemocným pejskem , doktoři se ani nezeptali co mu je a hned ve dveřích nás upozornili že příplatek za prohlídku v době pohotovosti je 500kč a odběr krve příplatek 800kč a že se na něho podívají až bude mít doktor čas.
Také před 5 lety jsem na klinice léčili psa , stálo to 5000 kč a neřekli nám vůbec nic. Na jiné veterině hned zjistili že má močové kameny a nasadili dietní granule na ledviny.
Když se s kýmkoliv bavím o VFU nikdo nemá dobré zkušenosti.
Slyšela jsem že pes potřeboval akutně pomoct a doktoři řekli že chtějí 40tisíc na operaci a než je majitel psa donesl tak psovi nedali ani nic na ukliodnění operaci začli dělat pozdě a pes za dva dny umřel. Tak se chovají velice neslušně k majitelům psů, když majitel nemůže v daný čas se psem dojít,doktor začne majiteli nadávat proč si pořizuje psa když nemá čas dojít na termín,majitel byl velice v šoku a doktorovi vysvětloval že je zaměstnaný a že by to mohl pochopit.
Vůbec nechápu jak mohou na tomto místě učit studenty a že vůbec toto zařízení může být univerzita. Na internetových stránkách vypadají jako nejlepší místo pro vaš mazlíčky a přitom je to jen pračka peněz.
17.6. 2012 11:17
Odepsaný pes

Maximální odborný veterinární servis a lidský přistup ke každému pacientovi? NENÍ PRAVDA! Doktor Vám na chodbě plné pacientů oznámí, že Vašeho miláčka operovat nebude, protože to údajně nemá smysl, odepíše si Vás ze seznamu a předá doktorce, která by si na trápení Vašeho psa experimentální léčbou napsala disertační práci...Našemu broučkovi naštěstí pomohl tým pana doktora Vepřeka v Mimoni, který nás bez odkladu ochotně vyšetřil, okamžitě operoval a psovi se dostalo nejlepší možné péče, proto doporučuji u vážných případů dobře rozmyslet, komu psa svěříte...Za nás VFU Brno NEBRAT!!!
27.7. 2010 6:44
ing. Čech Jiří

Dobrý den! Jsem zástupce firmy Dacom-vet Kyjov a chtěl bych si domluvit schůzku ohledně seznámení s kolagenními doplňky pro psy a kočky. termín schůzky čtvrtek 29.7. 2010. Děkuji Čech
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 


DOPORUČUJEME:
masáže
solné jeskyně
solárium
rychlá půjčka
vymáhání pohledávek
 
 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj