Veterinární klinika Yorica

Alšovo náměstí 694
Ostrava - Poruba
okres Ostrava-město

Zobrazit adresu na mapě


Telefon:
596 913 397

Mobil:
739 802 030, 603 948 609 - pohotovost SMS zdarma T-Mobile

E-mail:
Napsat veterinární ordinaci  e-mail ... info@klinika-yorica.cz

WWW:
http://www.facebook.com/KlinikaYorica

Popis:

Komplexní veterinární preventivní, diagnostická, léčebná a poradenská činnost pro malá zvířata v oborech interní medicíny, chirurgie, ortopedie, stomatologie,kardiologie, dermatologie se stálou pohotovostní službou.

http://www.klinika-yorica.cz/



Vybavení:

RTG
* oddělené RTG pracoviště,
USG
* oddělené USG pracoviště
* doppler - kardiologie
EKG
Endoskopie
Chirurgické vybavení
* samostatný chirurgický sál
* chirurgické instrumentarium - obecná chirurgie
* chirurgické instrumentarium - břišní chirurgie
* ortopedické instrumentarium - kostní operace
* chirurgické instrumentarium – neurologická chirurgie

Odstraňování zubního kamene

Čipování

Elektrokauter



Otevírací doba:

Po-Pá 8:00-12:00 13:00-18:00
So 8:30-11:00
Ne 8:30-11:00 (pouze akutní)



Doprovodné služby:

Stálá pohotovostní služba:603 948 609



Fotografie:
 
Ordinace č.1  Ordinace č.1  Ordinace č.2 
 
Čekárna 
 

Komentáře návštěvníků:

31.3. 2021 23:09
Veronika

Chodíme s naším pejskem na tuto veterinu dlouho, nechávali jsme mu operovat několikrát zlomenou nožku...byli jsme docela spokojeni. Ale po pátečním telefonátě kdy se náš 4kg pejsek začal dusit, lehce mu modrát jazyk a paní doktorka nám řekla, že voláme v době oběda, tak rádi tuto kliniku opouštíme. Říct toto, jen nasvědčuje, že klinika Yorica se výrazně zhoršila, tým lékařů už není co býval a jde jim jen o to kolik tam necháte za vyšetření.




4.3. 2020 13:51
Miksova

Chtěli bychom poděkovat sestřičce Nikol, že nám bezbolestně a rychle naočkovala našeho pejska plemene Shiba-Inu,kdo zná toto plemeno, tak ví že na sebe nenechá sáhnout. Už budeme chodit jen k sestřičce, ještě jednou moc děkujeme a brzy se vratťe na kliniku.




9.9. 2019 7:01
Lucie a Veronika

Děkujeme sestřičce Nikol za ochotu,vstřícnost a laskavost, ikdyž je na mateřské dovolené, tak nám už po druhé zachránila naší malou fenečku. Jde vidět že zvířátka milujete. Ještě že jsme sousedky :).
Mějte se krásně.




2.7. 2018 10:44
Petra

Dobrý den, chtěly bychom poblahopřát sestřičce Nikol Michalákové ať se daří na mateřské dovolené, doufáme, že se co nejdříve vrátíte do práce pomoct doktorům :-), jste naše taková zvířecí máma, jde na Vás opravdu vidět, že Vás tato práce naplňuje a baví. Mějte se hezky




11.6. 2018 10:47
Martina

Chtěla bych poděkovat milé a velice komunikativní sestřičce Nikol Michalákové za ošetření mého pejska, také nám doporučila tabletku proti blechám a klíšťatům se kterou jsme velice spokojení, můžeme jen doporučit. Také chceme poděkovat, že sestřička i když je plná čekárna, tak se zeptá lidí kteří si chtějí jen něco koupit nebo mají nějaký dotaz,vždy sestřička vyhoví - na jiné veterinární klinice by jste toto nezažili.
Užijte si mateřskou dovolenou a snad brzy budete na klinice - budete nám chybět :-)




28.3. 2018 19:00
Kateřina B

Moc děkuji celému týmu za výborný přístup, profesionalitu a hlavně záchranu chameleona. Ješte jednou moc děkuji a vřele doporučuji




6.3. 2018 11:31
L.Věncková

Chtěla bych poděkovat ochotné a komunikativní sestřičce p.Michalákové,že ošetřila krásně pořezanou packu mému Charlimu, nemuseli jsem dávat ani antibiotika, ani nemusel jít do narkózy.Sestřička nám dala speciální podpůrné gely a dez.roztok a za 2 dny nebylo nic poznat :-). Ještě jednou moc děkujeme, byla by jste dobrá paní doktorka, škoda, že jdete na mateřskou dovolenou, co tam bez Vás budou dělat :-). Ať se Vám daří a hodně zdravíčka :-)




7.12. 2016 11:54
Zuzana Blokšová

Dobrý den
Chtěla bych poděkovat všem lékařům a sestřičkám za velice dobře odvedenou práci .Jsem moc moc spokojená vážím si Vás všech moc. Za záchranu mého kocourka a za léčbu mého pejska a za záchranu mojí milované fenečky. Děkují moc ,že jste a děkují ,že máte i pohotovost tu už jsme taky využily . Jste moc super tým mám Vás tam moc moc všechny ráda . Doporučují všem . Chci jen dodat ,že i když se nepodaří každé zviřátko zachránit a uzdravit i nám se to stalo ,že fenečka od sestry měla velký nádor a pejsek operaci nezvladnul, tak to neznamená , že něco lékaři udělaly špatně. V životě to tak prostě chodí i u lidi. Opravdu doporučují tuto veterinární kliniku za špičkové pracoviště s lékaři i sestrami je to opravdu profesionální tým .




7.8. 2014 19:16
M.S.

S klinikou Yorica máme dobré zkušenosti, umí pomoci i malým zvířatům. Zachránili nám osmáčka.




5.8. 2014 14:02
Dana Ošťádalová

Náš basset Dan je dlouhodobým pacientem, on i my jsme vždy spokojeni. Můžeme jen doporučit




5.8. 2014 6:26
Katka

K panu MVDr. Palkovskému chodíme již přes 10 let, jsme maximálně spokojení a vždy s námi jedná na rovinu (at už o ceně či možnosti léčby a šancích na uzdravení).
Každá z našich koček má své specifické onemocnění, nejmladšího kocourka doslova stáhl hrobníkovi z lopaty. Rodičům taktéž zachránil fenu NO, kolegyni otrávenou fenku.
Takže za nás a náš zvěřinec - neměnili bychom :)




4.8. 2014 19:01
eva

Ačkoliv užovky jsou nenáročné na chov, tak náš "užovák" si zapíchl kousek dřívka to tlamičky a nechtěl žrát. Díky zákroku na této klinice již nám po 7 měsících opět začala žrát. Plus máme bandu osmáků, kteří si věčně něco provedou a zatím jsme vždy byli spokojeni. Takže doporučuju ;)




17.8. 2013 18:04
Jiří Žůrek

Prosím o pomoc. Mám am.kokršpaněla 12 let. Včera začal jakoby kašlat, záchvaty kašle trvají několik minut a opakují se 2-4 x za hodinu, hlavně v noci. Mám dojem, že na břichu má otok asi 2x3 cm. nemám peníze na ošetření, prosím aspoň poraďte co dělat. Důchod mám až 6.9. Děkuji. Žůrek - Poruba




14.5. 2013 6:46
Zajícová Miluše

Vřelý dík všem lékařů za úspěšnou léčbu, za vzornou péči, kterou mi věnovali, citlivý přístup, trpělivost.
Panu Dr. Danielu Piskořovi,ještě jednou dík. Bety (Zajícová)




13.5. 2013 21:27
Bergerová Hana

Jediná spolehlivá pohotovost! Pan Dr. Daniel Piskoř moc milý, ochotný a profesionální. Tímto mu chceme moc poděkovat za záchranu a pomoc naší kočičce která vypadla v noci z balkonu ze 7.patra.Obvolali jsme 10 veterinárních ordinací v Ostravě, kde mají uvedeno, že mají pohotovost a nikdo nám tel nezvedl. Jedna raději nejmenovaná paní DR.nám řekla, ať počkáme do rána.Jediný pan Dr.Piskoř byl ochotný v noci přijet do ordinace a kočičku nám vyšetřit a ošetřit! Takže děkujeme a doporučujeme :-)




12.4. 2013 7:37
Zajícová M.

Děkuji za vše, za vzornou péči, citlivý přístup k nemocnému zvířátku, pečlivé vyšetření a také trpělivost, ochotu a vstřícnost. Za zodpovězení mých dotazů, cenné rady. Klinika je vybavena na vysoké úrovni. Zajícová M. + Mendy, Lucka a Betynka




13.3. 2013 8:52
Lada

Tuto veterinu navštěvuji už mnoho let a vždy jsem naprosto spokojená. Velmi oceňuji lidský přístup (který se pozná především ve chvíli, kdy se musíte naposledy rozloučit se svým pejskem), nesmím opomenout ani odbornost lékařů, vždy poradí a snaží se i ušetřit nám klientům nějaké ty penízky. Velmi si cením, že nám všichni páni doktoři vždy pomohli, kvůli nemocnému pejskovi byli ve službě i ve svém volnu a co se určitě jen tak nevidí je, že při potřebě transfúze krve pro našeho pejska neváhali a přivedli jednoho ze svých a přímo na klinice nám dodali jeho krev. Opravdu před všemi doktory smekám, děkuji z celého srdce. ;-)




5.3. 2013 8:12
Soňa V.

Tuto kliniku navštěvuji se svým psem už skoro 4 roky a musím jen chválit. Pejska mi 2x zachránili operací, když mi sežral to, co rozhodně žrát neměl. Cenově je to trochu náročné, ale péče perfektní. Veterinárních ordinací jsem navštívila relativně dost a Yorica u mě vede. Veterináři jsou zde strašně hodní a mají pochopení pro mého psa, který má z veteriny panickou hrůzu. Můžu jen doporučit :-)




18.11. 2012 8:19
Vladimíra Kučová

Sluníčkový den.
Byli jsme před 9 dny s naší kočičkou na kastraci a jsme velmi spokojeni s přístupem a odborností doktorů. Piškotka už je úplně fit a my jsme s manželem moc rádi, že jsme svěřili Piškotku do rukou této veterinární kliniky. Chováme ještě jednu kočičku a dva kocourky a máme tím pádem jistotu, že se máme na koho obrátit a že naše číčy budou mít péči na vysoké úrovni.
Hezkou neděli.
Vlaďka Kučová




25.4. 2011 19:50
ivo v.

Velmi děkujeme za vysoce odborný a maximálně vstřícný konzultační přístup i ve večerních hodinách velikonočního pondělí k našemu kocourovi - s příslibem zásahu i v nočních hodinách, bude-li to potřeba. Děkujeme.




23.7. 2009 13:02
Zuzana

Doporučuji všem!Jedinná klinika,která byla ochotna operovat o Vánočních svátcích ve večerních hodinách mého velmi pokousaného psa.Obtelefonovali jsme nejméně 20 klinik v Ostravě a okolí!Nebýt těchto lékařů pes by vzhledem k poranění zemřel....Ještě jednou lékařům děkuji.....




24.6. 2008 12:51
Lucka

vystřídala jsem už skoro všechny veteriny v Ostravě a na touto veterinou jsem byla opravdu nadšená. Žádné dlouhé čekání jako jinde. Měla jsem štěstí na všechny tři lékaře, kteří se zde střídají a se všemi jsem byla spokojená.




5.3. 2008 7:11
Michaela C.

Moje první zkušenost - lékař pan MVDr. Agel byl velmi ochotný a pečlivý a pracoval vysoko nad rámec pevných otvíracích hodin. Trochu mne pak zarazila cena ošetření, proto dalším návštěvníkům doporučuji nejprve provést "telefonický průzkum trhu". Ale celkově - velká spokojenost.




Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:   - nepovinný údaj
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 


DOPORUČUJEME:
masáže
solné jeskyně
solárium
rychlá půjčka
vymáhání pohledávek
 
 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj