Veterinární klinika Vetmedical

Sušilova 185/6
784 01 Litovel
okres Olomouc

Zobrazit adresu na mapě


Telefon:
585 310 516

Mobil:
724 710 374 SMS zdarma O2

E-mail:
Napsat veterinární ordinaci  e-mail ... felcanvet@seznam.cz

WWW:
http://vetmedical.webnode.cz/

Popis:

Veterinární klinika zabezpečující veškerou péči o malá zvířata a exoty.

RTG - sonografie - čištění zubů ultrazvukem
břišní chirurgie - kastrace - vakcinace - hospitalizace s pooperační péči - čipování - PETpasy - zdravotní pojištění psů a koček - prodejna kvalitních krmiv,veterinárních diet a doplňkového zboží - stříhání psů

kontakt a úzká spolupráce se specializovanými pracovišti po celé republice

věrnostní program pro stálé klientyOtevírací doba:

Pondělí až Pátek
10-12 hod. 15-18 hod.

Sobota
9-12 hod.Komentáře návštěvníků:

22.2. 2017 11:11
Jana Nováková

Chtěla bych ocenit profesionální práci Dr. Rymeše, který se k problémům mého pejska postavil tak, jak se má, na rozdíl od jiných doktorů, u kterých jsem byla. Děkuji, Nováková.
31.3. 2016 14:55
Kateřina Mazalová

Můžete mi laskavě vysvětlit proč tady řešíte piercing a něco o nějakém koupání ?? Co si to vůbec dovolujete ! Co jste tím chtěl říct !!!?? Žádám o vysvětlení ! Tohle všechno nasvědčuje o tom jaký jste člověk ! Soudit podle vzhledu a ještě naznačovat "cosi" tím vykoupáním !! Tímhle jste u me klesl hodne hluboko a nemyslím si že jenom u mě !! Ono je totiž rozdíl řešit vaši onu rýmičku a svrab !! Me rozhodne nic neuniklo to spise vam, zrejme jak jste tady sam naznacil ze je to pouze rymicka tak pri pouhe rymicce by neprestala jist ! A to jsem k vam na veterinu sla s tim ze budete objektivni k dane veci se kterou jsem prisla, tohle chovani jsem jeste nikdy nezazila, lituji toho ze vubec kdy v zivote jsem si myslela ze veterina na Susilce je aspon trochu k necemu. A laskave se naucte vyjadrovat slusne k lidem. Ono by se mozna i dalo chapat vase rozhorceni kdyz se zde objevil negativni komentar, vsak to zname potrefena husa nejvic kejha. Ale takhle se vyjadrovat to je vrchol vseho !!
29.3. 2016 19:57
Jan Rymeš

Milá paní Mazalová, buď děláte věci dobře,nebo za 30 korun. Je mi jasné,že nejste schopna pochopit závažnost diagnozy, kterou jsme vám řekli. Možná,kdybyste si vyndala piercing a vykoupala se,tak byste pochopila,že pokud se vám něco vrací (ona rýmečka) není to vždy ten hlavní problém a že dávat opakovaně antibiotika, bez toho abyste si ověřila proč má zase rýmu je jemně řečeno projevem opravdové hlouposti.A to nemluvím o jejím svrabu, který jste ignorovala a celkové tělesné sešlosti, která vám zajisté taky unikla. A k té snaze vytřískat na vás peníze. Dali jsme vám doporučení a nic vám neúčtovali, tak o jakých penězích tu mluvíte?
29.3. 2016 15:44
Kateřina Mazalová

Rozhodně nikdy !! Opakuji nikdy tam do té pakárny nechoďte !! Místo vyšetření a nasazeni leku na nemoc na kterou jsem upozornila mi "lekar" nabizi spoustu jinych veci okolo a resi jine mozne nemoci. Rozhodne tuhle veterinu nedopurucuji !!!! Jde jim jen o prachy ! Naco by taky resil nemoc na kterou by dal prasky za 30 kc kdyz by mohl vydelat 1000,- ze ?
20.12. 2011 11:28
Ivan balcárek

Chtěl bych moc poděkovat za profesionální a velmi lidské chování lékařů ve vaší klinice v Litovli. Vděčíme jim za vyléčení a zachraánění naší kočičky. Zdraví a přeje vám všem vše nejlepší nejen do příštího roku Ivan Balcárek
24.6. 2011 18:00
Alena Patáková

Tímto bych chtěla velmi poděkovat lékařům pobočky Litovel v čele s MVDr. Janem Rymešem za opravdu bezvadnou péči o opuštěného pejska. Díky této péči je pejskovi mnohem lépe a má zase radost ze života.
12.1. 2011 16:31
Jaroslav Zapletal

Chtěl bych poděkovat všem lékařům pobočky Litovel za vynikající a nadstanrdartní péči o mého kocourka. Udělali vše co bylo v jejich silách, aby se uzdravil. Zařízení mohu vřele doporučit všem chovatelům.
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:   - nepovinný údaj
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 


DOPORUČUJEME:
masáže
solné jeskyně
solárium
rychlá půjčka
vymáhání pohledávek
 
 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj