MVDr. Ptáček Jiří

Trnkova 53
628 00 Brno
okres Brno-město

Zobrazit adresu na mapě


Telefon:
544 230 724

Mobil:
728 772 494 SMS zdarma O2

Otevírací doba:

pondělí 10-11.30 14-18
úterý 10-11.30 14-18
středa 13-18
čtvrtek 10-11.30 14-18
pátek 10-11.30 14-17Komentáře návštěvníků:

15.3. 2017 8:31
p.Sedláčka

souhlasím s názorem mnoha dalších lidí z celého okoli, že dr.Ptáček je vynikající veterinář.Odborník ve své profesi, a moc lituju že jsem nenavstevovala jeho ordinaci před 3roky s milovaným pejskem,.Na veterinární klinice ve městě mu nedali šance ady žil dál.
2.12. 2016 12:35
Hana Šedá

Náš pejsek je v péči MVDr Ptáčka již 17 roků a dožívá se výborné kondice.Věk pejska hovoří za vše,nebudu zde popisovat zákroky,které MVDr provedl.Má moji důvěru a je to nejlepší veterinář v okolí.
27.5. 2016 9:52
Jirka

Ztotožňuji se s názorem pana Robina Šustaie z 18.2.2016 … Nejlepší veterinář v Brně. Měl jsem možnost poznat několik veterinárních ordinací a nikdo nebyl lepší… A odmítám názor paní Jarky z 27.7.2014…veterináře bych nedoporučila nikomu!
K panu doktorovi Ptáčkovi chodíme přes 14 let. Pamatuji si dobře jeho začátky ve staré Líšni.
Za 14 let nám ošetřoval 6 kočiček. Provedl celkem sedm vážných operací, jako příklad uvádím odstranění rakoviny dělohy u špatně vykastrované kočičky ( provedené jiným veterinářem ). Úspěšné vyléčení kočičí chřipky. Nesčetněkrát provedenou operaci zubů a vždy bravurně zvládnutou anestezii u kočiček.
Posledním případem bych chtěl vyzvednout jeho odbornost. Postřelili nám kočičku. Projektil zůstal v těle u ramenního kloubu ve svalovině levé nožičky. Protože doktor Ptáček nemá rentgen ( což chápu, není to levná záležitost a údržba je finančně náročná ), hledali jsme pomoc u jiného veterináře s rentgenem. Ten společně s jiným veterinářem, který rentgen provedl nedoporučoval operaci vyjmutí projektilu, s tím, že projektil je na citlivém místě a z obav, aby nedošlo k případnému ochrnutí zvířete...
Terapie tedy byla následující: Ponechat projektil v těle a provést tzv. Zapouzdření projektilu s doporučeným rentgenovým vyšetřením po třech týdnech.
Spojili jsme se doktorem Ptáčkem, který po prozkoumání rentgenových snímků a následnému vyšetření kočičky doporučil vyjmutí projektilu z těla. Následně se ukázalo jeho rozhodnutí správné, jelikož do tělíčka byly společně s ránou zavlečeny chloupky ze srsti a okolí projektilu hnisalo. Kočičku odoperoval, projektil vyndal a kočička žije plnohodnotný životem.
Všem, kteří váháte po přečtení různých recenzí, sděluji: Pokud hledáte odbornost a zvířeti chcete pomoci, ordinace MVDr Jiřího Ptáčka je to správné řešení.
Manžel Dity Fleischlingerové
12.4. 2016 11:57
Markéta Hrdá

Také se přidávám , pan MVDr. Ptáček je ochotný lékař na kterém je vidět že miluje zvířata a vždy pomohl. Přešli jsme k němu na základě doporučení a už bychom neměnili. Je ochotný a vstřícný co se týče objednávání termínů k vyšetření.
18.2. 2016 14:21
Alena Klapalová

K panu doktorovi chodím od té doby, co si otevřel ordinaci v Líšni - zrovna jsem hledala někoho lepšího než jsem poznala. Naši hafani ho doslova zbožňují, kocour se sice bojí, ale ten se bojí všeho. Hlásím se tak ke všem uvedeným pochvalám.
18.2. 2016 11:59
Robin Šustai

Nejlepší veterinář v Brně. Prošel jsem několika a nikdo nebyl lepší. Pan doktor má nejlepší ceny v Brně, prostředí není jako na luxusní klinice, ale na co ... pejskům je to jedno jestli páneček sedí v plyšovém křesle nebo na plastové lavici. Pana doktora mohu jen a jen doporučit, pomohl nám i v časech nejhorších kdy nám pejsem né vinnou pana doktora pošel, pejsek nebyl kde pochovat a pan doktor nám zařídil i toto. Moc děkujeme. Nyní máme pejska nového a opět bude celý život v péči pana doktora Ptáčka.
19.11. 2015 9:41
kamila

Pan doktor je veterinář hodný toho jména, dobrý diagnostik, pozorný k člověku i zvířeti, uvážlivý a zkušený, citlivě volí způsob léčby a mně vyhovuje, že to nepřehání s medikamenty, pokud to není nutné.
20.10. 2015 9:45
Jana

I ja se pridam s recenzi na pana Ptacka. Mame fenku PK a chodime k nemu uz 3. R
rokem, jsme velice spokojeni. Nejenze nam ji zachranil, ale jeho chovani k ni je skvele, byva z cizich lidi hodbe nervozni, ale jeho ma rada a drzi vzdy jak pribita. Vo se zyka financi, lepsi veterinu jsem jeste nepotkala a s troufam si rict, ze za jeho ceny stejny pristup jen tak nekde ani nepotkam. Takze za nas jsme moc spokojeni a doporucujeme dal.
18.8. 2015 14:52
Marcela Kocian

Pan doktor Ptáček je vynikající veterinář. Moc mu děkuji a všem ho doporučuji :-).
18.5. 2015 21:12
Radovan Skotal

Pan doktor Ptáček je skvělý veterinář.
16.1. 2015 15:40
J.B.K.

Dosti nerozumím rádoby odborníkům, kteří zde píší jakési nesmysly. Paní z příspěvku 27.7. gratuluji k jejímu odbornému středoškolskému vzdělání a ke znalosti 3 typů desinfekce. Dále ji gratuluji k úžasné schopnosti posuzovat osobu podle pláště a její úžasný postřeh, že veterináři neradi zvedají cizí psy, kteří jsou občas hysteričtí. Troška empatie by neškodila.
Ordinace je možná jen přizpůsobena na vyšetření a ne zákroky, ale pan doktor se vždy chová tak, aby bylo zvíře zdravé ne, aby byla ukojen potřeba středoškolsky vzdělaných dámiček s potřebou voňavky na záchodě, aby jejich mazlíček měl pohodlíčko.
9.9. 2014 13:18
Jirka

Velice mě překvapilo co napsala paní Jarka 27.7., proto jsem se rozhodl přidat i svoje hodnocení. K panu doktorovi chodím s fenou už řadu let. Jednoznačně jeden z nejlepších veterinářů u kterých jsem byl. V případě akutního problému operativně dojel o víkendu a ordinoval bez příplatku (zatímco na fakultě mi v sobotu vpálili 800 za otevření dveří). K psovi byl vždycky citlivý. Fena nemá ráda vyšetření na stole, takže ji většinou vyšetřuje na zemi, aby byla klidnější. Ale pokud je potřeba na stůl, tak mi vždycky pomohl. Jednoznačně šetří moji kapsu, protože neordinuje zbytečné léky. Má hodně zkušeností. To se projevuje i tím, že zvažuje kdy je nutné odeslat pacienta např. na zobrazovací metody, které v ordinaci nemá (a pokud vím tak je mají pouze na fakultě). Pro některé léky opravdu jezdím do lékárny, ale ta je o 2 ulice dál, takže v tom snad nikdo nemůže vidět problém. Lékař léčí a lékarna prodává léky to je snad normální ne? Když jdu od svého praktika tak si taky musím zajít do lékarny. Chodím tam asi 5 let a se psem jsem měl řadu vážných problémů, takže svoje doporučení zakládám na dlouhodobé spolupráci a ne na jednorázové návštěvě. Je to doktor co má skutečný vztah ke zvířatům a široké znalosti.
31.7. 2014 22:45
Jaroslav Kročil

Obrátil jsem se na pana veterináře s důvěrou kvůli pozitivní zkušenosti známého. Ta zkušenost byla taková, že původní doktor známého nedával psovi šanci na uzdravení, pan doktor Ptáček psíkovi pomohl se uzdravit. To byla zkušenost známého.
Moje zkušenost je taková, že jsem se svým psem přišel k panu Ptáčkovi ve stavu kdy: špatně chodil na zadní, měl problémy s močením a krví v moči. Jen podotýkám, že problém s močením jiný doktor bohužel nevyřešil. Tím v žádném případě neříkám, že ten jiný doktor je špatný, ale nepovedlo se. Pes i po zákroku trpěl tím stejným problémem. U problémů s chůzí – páteří ta zkušenost je podobná.
Pan doktor Ptáček zanalyzoval stav, odhadl situaci a po zvážení doporučil řešení, které vedlo k odstranění problému. Pes byl ve vážném stavu.
Čeho si na doktorovi Ptáčkovi vážím je: jednoznačně pozitivní vztah ke zvířeti (je to první veterinář, kam se můj pes opravdu rád vrací, já to nechápu), vysoká profesionální úroveň, která se zřejmě opírá o zkušenosti a praxi, snaha pomoct, nabídka dostupnosti pomoci během víkendu a nočních hodin (pes měl reálnou šanci na ucpání močové trubice nebo vážného poranění páteře), schopnost říci – toto já neumím, ale mohu vám dát odkaz, kde vám pomůžou problém vyřešit, cenově velice rozumná úroveň.
Za sebe a hlavně za mého psa mohu jen doporučit. Doktor Ptáček má svou práci rád a tak ji také vykonává. Můj pes je bohužel zdravotně choulostivý, vyzkoušeli jsme více veterinářů, ale ted vím, že jsme si svého veterináře našli.
27.7. 2014 14:40
Jarka

TOHOTO pseudo veterináře bych nedoporučila nikomu! Těm, kteří chtějí profesionála a znalce v oboru, tak tomuto "lékaři" se prostě vyhněte! Byla jsem tam dvakrát a už nikdy více, i kdyby byl pes na pokraji smrti!
Čekárna je prostě něco nechutného a to jsem jich už pár navštívila jako veter. sestra. Malá, studená místnost, která na vás dýchne depresi jen co se posadíte. Tmavé modré zdi tomu ještě dodávají na síle. Na zdi jsou malůvky od nějakých děcek, které nejsou ani hezké a ani se to tam nehodí. Žádná nástěnka nebo informační stojánek o aktualitách, ale nějaké divné anglické časopisy! Smrad po spocených koních a nevytřená podlaha, tak dobrá na nákazu. Už tento první dojem mě odradil abych tam vůbec ještě někdy šla, kdyby se nám nestalo vážné kousné zranění a byla jsem nucena tam opět zavítat, jelikož byl nejblíže.
Chlap arogantní a neprofesionální! Nezvládá stresové situace a zvedá na lidi hlas, což si nesmí vůbec dovolit! Ordinace je zastaralá a nevybavená! Na všechny volně dostupné léky vás bude odkazovat do lékárny, což v každé jiné ordinaci je samozřejmost, že tam mají i dětský sirup proti kašli. Zde ne! Na odblešení používá jen zastaralý frontline, na který je z 90% vytvořená imunita klíšťat! Jako DZF používá jen hypermangan, který vám nedá, ale samozřejmě musíte do lékárny, aby jste těch starostí neměli málo. Všechnu dzf řeší zastaralým hypermanganem, který v moderní medicíně nemá už co dělat! Proto vynalezli Betadine a alfadine!!!!
Na ránu se ani nepodíval, neprosvítil, neprohmatal jak je hluboká. Vypálil ji neředěnou DZF, že pes se tak lekl až skoro 30-ti kilový pes spadl ze stolu! Na stůl s větším psem vám NEPOMŮŽE! a když , tak se u toho tváří, že za to není placen, stejně jako kdyby vám měl něco naředit dzf!!!! Ránu nepročistil před dzf a že se má nechat volně! Byla jsem tak v šoku, že jsem mu poděkovala za nic, práskla dveřmi a v životě mě tam už neuvidí! Druhý opravdový veterinář se o ránu postaral bravurně a nasadil okamžitě antibiotika, vyčistil ránu a jsem mu velmi vděčná!
Děkuji Bohu, že mám střední lékařské vzdělání a selský rozum a na jeho rady jsem nedala!
16.5. 2014 9:41
Jan Ráček

Dobrý den,
tímto bych se Vás chtěl zeptat, kolik u Vás stojí očipování pejska s mezinárodním pasem.

Děkuji a s pozdravem
Jan Ráček
16.4. 2014 9:26
Jarka

Milý, ochotný, vždy pomohl, dobře poradil. Určitě lepší prostředí než na nějaké "hogo fogo" klinice.
9.7. 2013 14:39
Gábina

Vynikající, fundovaný s lidským přístupem, s láskou ke zvířatům a pochopením pro jejich majitele:-) Můžete mu naprosto věřit, vždycky udělá pro zvíře to nejlepší!
17.1. 2013 12:49
Nelly

I kdyz mam veterinare v miste kde bydlim, tak dojizdim k p.Ptackovi,ptz je to fakt clovek a veterinar na svem miste,takze ho taky doporucuji!
27.11. 2012 20:41
Petra

Super veterinář, příjemný k pacientům i majitelům, mohu jenom doporučit.
13.7. 2012 13:27
Marta

Vynikající, zkušený veterinář s hlubokým vztahem ke zvířatům. Jeho lékařská péče a zájem o zvíře je větší než snaha vydělat si, jak jsem zažila v jiné ordinaci. Vyzkoušejte a posuďte sami.
4.4. 2012 12:50
Jirka

Výborný veterinář, kterému opravdu záleží na zvířeti. Důkladný. Doporučuji.
12.10. 2011 11:49
vojta

taktez doporucuji, vecny, ochotny s osobni znalosti vasich zvirat a jejich potizi a moc toho nenamluvi
23.6. 2011 12:34
Jenifer

skvělý vet, chodíme za ním už spoustu let, nejprve afgán, vřele doporučuji
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:   - nepovinný údaj
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 


DOPORUČUJEME:
masáže
solné jeskyně
solárium
rychlá půjčka
vymáhání pohledávek
 
 

Vyber region:
Vyhledávání:

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj